Dodaj do ulubionych

Ipod 60Gb video- problem z dyskiem

05.04.06, 15:32
Jestem posiadaczem ipoda 60gb video, mój problem polega na tym iż po włączeniu
w środku zaczyna coś "lekko stukać" , to samo dzieje się po podłączeniu ipoda
do komputera-z wewnątrz słychać jakieś "lekki stuki". Nie wiem czy ipod był po
upadku- dostałem go paczką z Angli. Istnieje jakiś "nieoficjalny serwis
ipodów" lub czy miał ktos podobny problem? dziekuje z góry za odpowiedz,
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • hetros Re: Ipod 60Gb video- problem z dyskiem 05.04.06, 16:09
      to stukanie to normalna praca dysku, talerze sie obracaja a głowcie przesuwaja.
      Każdy kto posiada ipoda z dyskiem twardym slucha takich symfonii, dysk w
      komputezre tez tak pracuje. zauwaz ze jak zaznaczysz piosenke do odtwarzania to
      dysk tez wydaje ten dzwiek - wczytuje dane
      • anaszewicz Re: Ipod 60Gb video- problem z dyskiem 05.04.06, 22:08
        Niestety nie mogę całkowicie włączyć ipoda, po włączeniu pojawia się logo,
        zaczynają się stuki i pojawia się "kwasna mina" i odesłanie do ipod/support.
        Nie moge go również updatować- po podłaczeni do komputera słychać jak ipod się
        załacza, zaczynają sie stuki i znowu "kwaśna mina"
        • hetros Re: Ipod 60Gb video- problem z dyskiem 07.04.06, 20:32
          aha jak kwasna mina to zle, ja bym radil leciec do servisu ipoda,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka