anaszewicz
05.04.06, 15:32
Jestem posiadaczem ipoda 60gb video, mój problem polega na tym iż po włączeniu
w środku zaczyna coś "lekko stukać" , to samo dzieje się po podłączeniu ipoda
do komputera-z wewnątrz słychać jakieś "lekki stuki". Nie wiem czy ipod był po
upadku- dostałem go paczką z Angli. Istnieje jakiś "nieoficjalny serwis
ipodów" lub czy miał ktos podobny problem? dziekuje z góry za odpowiedz,
pozdrawiam