Dodaj do ulubionych

FireFox a moja myszka

IP: *.phlapa.east.verizon.net 28.07.06, 01:54
Zainstalowałam dzisiaj FireFox'a i zauważyłam, że po tej instalacji przyciski
"dalej" i "wstecz" w myszce niestety nie działają. Dodam, że w opcjach myszki
są one zaznaczone. Jak przywrócic ich działanie? (Jestem bardzo z nimi związana:))
Obserwuj wątek
    • Gość: asia Re: FireFox a moja myszka IP: *.phlapa.east.verizon.net 28.07.06, 23:13
      No co nikt nie wie?
      Dodam, że myszka firmy Logitech.
      • t-800 Re: FireFox a moja myszka 28.07.06, 23:16
        A w innych programach (IE, Office itp.) działają?
    • 3promile Re: FireFox a moja myszka 28.07.06, 23:28
      Zainstaluj rozszerzenie All In One Geistures, naucz się tych gestów i się
      przyzwyczaj ;)
      • Gość: asia Re: FireFox a moja myszka IP: *.phlapa.east.verizon.net 29.07.06, 06:38
        No właśnie ja nie chcę żadnych gestów, ja chcę moją myszkę z przyciskami "dalej"
        i "wstecz".
        Tak w IE działa normalnie.
        • hrabia.mileyski Re: FireFox a moja myszka 29.07.06, 09:39
          Tytuł wątku jest tak frapujacy, ze postanowiłem zajrzeć.
          Ale niestety, okazało się, ze tutaj niewiele mogę pomóc.
    • Gość: Grzegorz Re: FireFox a moja myszka IP: *.phlapa.east.verizon.net 29.07.06, 09:47
      Mialem identyczna sytuacje,tez myszka Logitechu i tez nie dzialajace te dwa
      przyciski,pomoglo przeinstalowanie sterownikow do myszki(najpierw
      zdeinstalowalem stare).
      Pozdrawiam Grzegorz
    • Gość: falcon Re: FireFox a moja myszka IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 29.07.06, 10:39
      Może to też zależy od tego jakim kombinacjom klawiatury odpowiadają te
      niestandardowe przyciski myszki? W Firefoxie poprzednia strona to Alt+Lewo,
      następna to Alt+Prawo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka