Gość: gosiak
IP: 80.51.92.*
15.10.06, 17:30
hej, posiadam windows XP i jakims sposobem nie mam na kkomputerze
zainstalowanego office. Mam go na plytce od kolezanki i kiedy chce wlaczyc
ikonke "exe;" pojawia mi sie napis: "System operacyjny nie jest obecnie
skonfigurowany do uruchomienia tej aplikacji" nie wiem co mam zrobić, bo exel
bardzo mi jest potrzebny. mam nadzieje ze to nic wielkiego. prosze, napiszcie
co musze zrobic, bo sie kompletnie na tym nie znam. pozdrawiam