Dodaj do ulubionych

Exel problem z instalacja

IP: 80.51.92.* 15.10.06, 17:30
hej, posiadam windows XP i jakims sposobem nie mam na kkomputerze
zainstalowanego office. Mam go na plytce od kolezanki i kiedy chce wlaczyc
ikonke "exe;" pojawia mi sie napis: "System operacyjny nie jest obecnie
skonfigurowany do uruchomienia tej aplikacji" nie wiem co mam zrobić, bo exel
bardzo mi jest potrzebny. mam nadzieje ze to nic wielkiego. prosze, napiszcie
co musze zrobic, bo sie kompletnie na tym nie znam. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: aa Re: Exel problem z instalacja IP: *.petrus.com.pl 15.10.06, 21:06
      >hej, posiadam windows XP i jakims sposobem nie mam na kkomputerze
      >zainstalowanego office.
      1. Office nie jest i nigdy nie był składnikiem systemu Windows.

      >Mam go na plytce od kolezanki i kiedy chce wlaczyc
      >ikonke "exe;" pojawia mi sie napis: "System operacyjny nie jest obecnie
      >skonfigurowany do uruchomienia tej aplikacji" nie wiem co mam zrobić, bo exel
      >bardzo mi jest potrzebny.
      2. A ja nie wiem co Ty masz na tej płytce! Musisz mieć płytkę instalacyjną
      pakietu Office a nie plik excel.exe. Płyta instalacyjna zwykle po włożeniu do
      napędu sama startuje a jeżeli nie to musisz kliknąć na setup.exe i następnie
      wybrać to co chcesz instalować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka