Gość: Wiedźmin
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.01.07, 00:17
mam następujący problem kiedy włoże dysk do kieszeni i odpale kompa to widze
dodatkowy dysk F ale wtedy nie mam CD-rom-u a jeśli nie włoże dysku do
kieszeni i odpale kompa wtedy mam CD-rom a znowu dodatkowego dysku nie ma a
jeśli włoże dysko do kieszeni podczas pracy komputera to system zaczyna sie
tak zacinać ale dystku i tak nie wykrywa co mam robic kto mi pomoże ??? to
moje gg 7639513 pisać o każdej poże dnia i nocy