Dodaj do ulubionych

problem z dyskiem w kieszeni

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.07, 00:17
mam następujący problem kiedy włoże dysk do kieszeni i odpale kompa to widze
dodatkowy dysk F ale wtedy nie mam CD-rom-u a jeśli nie włoże dysku do
kieszeni i odpale kompa wtedy mam CD-rom a znowu dodatkowego dysku nie ma a
jeśli włoże dysko do kieszeni podczas pracy komputera to system zaczyna sie
tak zacinać ale dystku i tak nie wykrywa co mam robic kto mi pomoże ??? to
moje gg 7639513 pisać o każdej poże dnia i nocy
Obserwuj wątek
    • Gość: grucha Re: problem z dyskiem w kieszeni IP: *.4web.pl 04.01.07, 00:26
      zworka na "cable select"
      • m.gregor Re: problem z dyskiem w kieszeni 04.01.07, 07:00
        I niby co to zmieni?
    • m.gregor Re: problem z dyskiem w kieszeni 04.01.07, 07:01
      Skonfiguruj poprawnie zworki na dyskach. CD na master, HDD na slave. Twoja
      kieszen jest hotswap ze tak ja wkladasz i wyjmujesz podczas gdy komputer jest
      wlaczony?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka