IP: *.tpn.ceron.pl 28.05.07, 16:54
Mam prośbę. Jak sprawdzić czy na komputerze jest zainstalowany jakiś
keylogger. Prosze o pomoc. Ciemna masa ze mnie;)
Obserwuj wątek
    • obstawa_prezydenta Re: Keylogger 28.05.07, 23:14
      Sprawdź programem Ad-aware lub Spybot-Search&Destroy ,
      a najlepiej jednym i drugim (obydwa są bezpłatne).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka