Dodaj do ulubionych

stacja dysków CD

IP: *.subscribers.sferia.net 08.08.07, 15:12
witam,
od jakiegoś czasu ,przy odsłuchiwaniu muzyki ,płyty jakby się
zacinały ,aż stacja przestała działać.Teraz ,jak włoże płytę z muzą
albo ze zdjęciami ,czy innymi dokumentami,stacja informuje,że jest
pusta.Teoretycznie zaczyna rozruch - słychać i na tym się kończy.
Czy mam podejrzewać ,że czas jej zycia się zakończył,czy to raczej
sprawa jakiegoś odswieżenia ,wyczyszczenia?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zagubiona Re: stacja dysków CD IP: *.subscribers.sferia.net 08.08.07, 15:38
      Może jest jakiś sposób na sprawdzenie,czy stacja padła ,czy wymaga
      po prostu czyszczenia.Nie mam doświadczenia w takich
      sprawach,laik/czka ze mnie totalna :)
      • Gość: praktiss Re: stacja dysków CD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 21:07
        Prawdopodobnie napęd CD zakończył swoją działalność. Możesz jeszcze spróbować
        przedmuchać wnętrze sprężonym powietrzem (do kupienia w sprayu) ale na cuda bym
        nie liczył.
        • Gość: zagubiona Re: stacja dysków CD IP: *.subscribers.sferia.net 09.08.07, 22:44
          dziękuję za odp :)
          • Gość: niktabc@vp.pl Re: stacja dysków CD IP: *.toya.net.pl 09.08.07, 23:14
            czyszczenie lasera - w sklepie za skuteczne ok 10 zł - ale prawdopodobnie
            niewiele to pomoże
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka