Gość: zagubiona
IP: *.subscribers.sferia.net
08.08.07, 15:12
witam,
od jakiegoś czasu ,przy odsłuchiwaniu muzyki ,płyty jakby się
zacinały ,aż stacja przestała działać.Teraz ,jak włoże płytę z muzą
albo ze zdjęciami ,czy innymi dokumentami,stacja informuje,że jest
pusta.Teoretycznie zaczyna rozruch - słychać i na tym się kończy.
Czy mam podejrzewać ,że czas jej zycia się zakończył,czy to raczej
sprawa jakiegoś odswieżenia ,wyczyszczenia?
Pozdrawiam