Dodaj do ulubionych

player audio polećcie

IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.08, 20:27
Idealny kandydat powinien być open source, po polsku, mieć wersje dla windows
i linux, mieć małe wymagania sprzętowe, nie być napisany w javie. Ideały nie
zawsze udaje się znaleźć, wiec jeśli znacie jakiś fajny player który nie
spełnia wszystkichtych wymagań to też podajcie.
Obserwuj wątek
    • Gość: akodo winamp zły jest? n/t IP: *.chello.pl 23.11.08, 20:44
    • Gość: tom Re: player audio polećcie IP: *.171.192.178.static.crowley.pl 23.11.08, 21:18
      aimp2, foobar

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka