Gość: dok IP: *.acn.waw.pl 04.11.03, 23:14 witam, mam pytanie, nie moge nigdzie w pegasusie znalezc poczty wyslanej, to trzeba jakos dodatkowo skonfigurowac zeby miec podglad tego co juz wyslalem? z gory dzieki, pzdr Link Zgłoś Obserwuj wątek