Gość: kuba
IP: *.gdynia.mm.pl
05.02.09, 15:16
Witam.
mam problem z laptopem. otórz ostatnio wlazł mi jakiś wirus chyba, bo nie mogę
go uruchomić. Włączam wszystko leci jak trzeba pokazuje sie okno powitalne xp,
wklepuje hasło, gra mzuyka powitalna pokazuje sie tapeta i koniec. Na pulpicie
nie ma nic ani menu start, ani ikon żannych, NIC. tylko zdjęcie tapety. Parę
dni temu zdarzało się raz na jakiś czas, uruchamiałem na nowo kompa i był ok
ale teraz to nic nie mogę zrobić. Proszę o jakieś rady co z tym zrobić. Od
nowa instalować windowsa?? jeśli tak to jak to zrobić??????/