Dodaj do ulubionych

brak pulpitu

IP: *.gdynia.mm.pl 05.02.09, 15:16
Witam.
mam problem z laptopem. otórz ostatnio wlazł mi jakiś wirus chyba, bo nie mogę
go uruchomić. Włączam wszystko leci jak trzeba pokazuje sie okno powitalne xp,
wklepuje hasło, gra mzuyka powitalna pokazuje sie tapeta i koniec. Na pulpicie
nie ma nic ani menu start, ani ikon żannych, NIC. tylko zdjęcie tapety. Parę
dni temu zdarzało się raz na jakiś czas, uruchamiałem na nowo kompa i był ok
ale teraz to nic nie mogę zrobić. Proszę o jakieś rady co z tym zrobić. Od
nowa instalować windowsa?? jeśli tak to jak to zrobić??????/
Obserwuj wątek
    • lemari Re: brak pulpitu 05.02.09, 15:27
      trzech króli nie znasz? (Ctrl+Alt+Del)->plik->nowe zadanie
      wpisz explorer.exe i ok , a z wirusami to na forum o wirusach
      • oby.watel Re: brak pulpitu 05.02.09, 20:58
        Podmień plik explorer.exe. Jakiś śmieć uszkadza go i komputer zawiesza się
        podczas ładowania powłoki. Wygląda na to, że czeka Cie reinstalacja Windows, bo
        nawet po wyczyszczeniu z wirusów będzie niestabilny. Przerabiałem ten problem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka