12jajek 29.01.07, 12:33 w Polsce? www.leoncin.fora.pl/viewtopic.php?t=111 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: lisy. Czy to problem? 24.03.07, 14:25 Nie jest to problem. Od kilku lat dwa razy w roku jest przeprowadzana akcja rozrzucania szczepionek przeciw wściekliźnie. Pamiętajmy, że przy obecnym rozwoju cywilizacji kurczy się w straszliwym tempie ilość dzikiej zwierzyny. Z pól Jabłonny znikają turkawki, bażanty i przepiórki. Od dawna nie na saren i łosi. Odpowiedz Link