Dodaj do ulubionych

lisy. Czy to problem?

29.01.07, 12:33
w Polsce?
www.leoncin.fora.pl/viewtopic.php?t=111
Obserwuj wątek
    • wymiotek Re: lisy. Czy to problem? 01.02.07, 15:53
      Lisy ponoć mają swoje nory.
    • sibeliuss Re: lisy. Czy to problem? 24.03.07, 14:25
      Nie jest to problem. Od kilku lat dwa razy w roku jest przeprowadzana akcja
      rozrzucania szczepionek przeciw wściekliźnie. Pamiętajmy, że przy obecnym
      rozwoju cywilizacji kurczy się w straszliwym tempie ilość dzikiej zwierzyny. Z
      pól Jabłonny znikają turkawki, bażanty i przepiórki. Od dawna nie na saren i łosi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka