ygloo
30.08.09, 12:41
W imieniu Sołtys naszej wsi, Agaty Lindner przekazuję Państwu
informację, że we wrześniu musi się odbyć zebranie wiejskie, na
którym mieszkańcy wspólnie zdecydują, na jaki cel przeznaczony
zoistanie fundusz sołecki.
Stąd prośba, abyście napisali swoje wnioski w tym zakresie oraz
jakie inne kwestie jeszcze chcielibyście poruszyć na tym zebraniu.
Osobiście wszystkich zachęcam do brania udziału w tych zebraniach -
jest szansa na poruszenie ważnych dla naszej miejscowości tematu i
uzyskania odp. ze źródła (władze gminy).
Na spotkanie sołeckie serdecznie zapraszmy nowych mieszkańców naszej
wsi - lokatorów bloków F i G z ul. Lesnej 17.
Pozdr.
Rav