Dodaj do ulubionych

Zebranie Sołeckie we wrześniu

30.08.09, 12:41
W imieniu Sołtys naszej wsi, Agaty Lindner przekazuję Państwu
informację, że we wrześniu musi się odbyć zebranie wiejskie, na
którym mieszkańcy wspólnie zdecydują, na jaki cel przeznaczony
zoistanie fundusz sołecki.
Stąd prośba, abyście napisali swoje wnioski w tym zakresie oraz
jakie inne kwestie jeszcze chcielibyście poruszyć na tym zebraniu.
Osobiście wszystkich zachęcam do brania udziału w tych zebraniach -
jest szansa na poruszenie ważnych dla naszej miejscowości tematu i
uzyskania odp. ze źródła (władze gminy).
Na spotkanie sołeckie serdecznie zapraszmy nowych mieszkańców naszej
wsi - lokatorów bloków F i G z ul. Lesnej 17.

Pozdr.
Rav
Obserwuj wątek
    • to.ja.kas Re: Zebranie Sołeckie we wrześniu 31.08.09, 08:34
      Bede. Rav tylko ja mam amnezje do dat. Kliknij mi na gg jak juz
      bedzie wiadomo co i jak. Nie chciałabym tego zebrania opuscic.
      • ygloo Re: Zebranie Sołeckie we wrześniu 31.08.09, 08:35
        spox, przypomnę napewno! smile
        • ygloo Re: Zebranie Sołeckie we wrześniu 31.08.09, 08:38
          tak sobie pomyślałem Kas, że my oboje to chyba najmniej porzadane
          osoby w gminie po naszych wypowiedziach co do autobusu w lokalnej
          prasie .....
          • to.ja.kas Re: Zebranie Sołeckie we wrześniu 31.08.09, 08:48
            mam gazetke, w ramki sobie oprawie. Raf...czy mógłbys napisac jakas
            mała petycje? ja strednio umiem, a Młoda sie pusci troche podpisów
            do zebrania zbierze.
            • ygloo Petycja 31.08.09, 09:57
              Kas,

              petycje moge napisać, ale latac to juz z nia nie będę - nie mam
              siły i czasu.
              Moje działania są/były w czynie społecznym, jestem szczęsliwym
              posiadaczem aut szt. 2 i autobus nie jest mi potrzebny do szczscia.
              Moje działania miały na celu poprawe życia nas Waszystkich. Skoro
              tym, którzy z przysłowiowego buta smigaja do autobusu i którzy nie
              maja możliwości bezporoblemowego dostania się do Stolicy w weekend,
              nie zalezy, to mnie tym bardziej (juz nie zalezy).
              rav
              • to.ja.kas Re: Petycja 31.08.09, 10:38
                hmmm tez mam auto, a dziecie na prawko idzie. Za pol roku kupie
                jakiegos grata i bede miec w tyłku...ale tu o zasady idzie Raf.
                napisz petycje a ja cos wymysle. Oki?

                Rozumiem Cię Chłopaku, poważnie.
                • sibeliuss Re: Petycja 31.08.09, 11:17
                  Mieszkanie w J. idzie do najmu, mam chętnych.
                  Koniec zabawy w mieszkanie na wsi, po co mi to smile
                  • ygloo mieszkanie na wsi - po co mi to? 31.08.09, 11:48
                    Sibi,

                    zrobiłbym to samo, gdybym miał sie gzie się wyprowadzić ....
                    Ale podatki od stycznia zaczynam płacic do Wawki
                    • sibeliuss Re: mieszkanie na wsi - po co mi to? 31.08.09, 16:23
                      Jestem z tych, którzy lubią żyć wygodnie i ta hedonistyczna potrzeba
                      jest nadrzędna. Mam chętnych za rozsądną kasę, a zatem zwalniam
                      sobie lokum w Warszawie i tam wracam. Będę miał koło domu kilka
                      sklepów i dobry dojazd do pracy autobusem, kasa wydawana na paliwo
                      przyda się na inne wydatki.
                      • preriowypiesek Re: mieszkanie na wsi - po co mi to? 02.09.09, 09:33
                        Tez jestem posiadaczem automobilu, ale w weekend lubię podróżować
                        MZA z róznych względów, głównie zwiazanych z zaspokojeniem potrzeb
                        hedonistycznych i obcowania z ludźmi, żebym nie zapomniał jak
                        wyglądają. Zastanawiam sie nad płaceniem podatków w Wawie, skoro i
                        tak mniej bywam w Jabłonnie - więcej czasu spędzam w delegacjach. Z
                        natury jestem realistą i też jestem w stanei zrozumieć wiele rzeczy,
                        w końcu sam zdecydowałem się na wieś Kochanowskiego eklogą
                        zainspirowan: Wsi spokojna, wsi wesoła - z naciskiem na wesoła smile,
                        ale nigdy nie zgodzę się na to, zeby ktoś decydował za mnie co jest
                        dla mnie lepsze i do tego płacił za to z mojej kieszeni. Ja zgadzam
                        się na autobus weekendowy, a nie dyliżans. No chyba, ze
                        pomysłodqawca tego rozwiazania tę linię zasponsoruje, przeszkadzać
                        mi nie bedzie, ale ja nie zgadzam się na płacenie z moich podatków
                        za tego typu martwe usługi. CHętnie zapłacę za chodnik, doprowadzeie
                        wody.
                        • sibeliuss Re: mieszkanie na wsi - po co mi to? 02.09.09, 11:19
                          Póki co nie mamy podatków celowych.
    • ygloo 14-09 -2009 07.09.09, 08:53
      godzina 19:00 w Domu Ogrodnika.
      w imieniu Sołtys Agaty Lindner serdecznie zapraszam.
      • tniewoli No i po zebraniu 16.09.09, 21:54
        Zebranie się odbyło. Z optymistycznych informacji to już wszystkie.

        Niestety osób z Leśnej 17A-G jak na lekartswo. A jak kogoś nie ma to znaczy, że
        albo wszystko mu pasuje albo mu nie zależy czyli można go spokojnie olać sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka