Gość: bluemanka
IP: 126.17.38.*
22.07.03, 14:05
Jedziemy do Włoch (Rzym) 1 sierpnia wieczorem. Możemy zabrać jedną osobę w
zamian za udział w kosztach paliwa. Jedziemy przez Cieszyn i Austrię (trasa
jeszcze nie do końca opracowana).
Proszę o kontakt pod numer telefonu 502 358 377.