Dodaj do ulubionych

WOLNE MIEJSCE W SAMOCHODZIE DO WŁOCH

IP: 126.17.38.* 22.07.03, 14:05
Jedziemy do Włoch (Rzym) 1 sierpnia wieczorem. Możemy zabrać jedną osobę w
zamian za udział w kosztach paliwa. Jedziemy przez Cieszyn i Austrię (trasa
jeszcze nie do końca opracowana).
Proszę o kontakt pod numer telefonu 502 358 377.
Obserwuj wątek
    • Gość: Toli Re: WOLNE MIEJSCE W SAMOCHODZIE DO WŁOCH IP: *.compower.pl 25.07.03, 01:55
      A skad jedziecie i jaki mniej wiecej koszt na osobe ?
      Pozdr.
      • Gość: bluemanka Re: WOLNE MIEJSCE W SAMOCHODZIE DO WŁOCH IP: 126.17.38.* 25.07.03, 10:34
        Jedziemy z Warszawy. Koszt paliwa na całej trasie podzielić na 3 osoby.
        Szacunkowo około 130 zł na osobę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka