Dodaj do ulubionych

Net Holiday Uwaga!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.12, 13:19
dziś dostaliśmy piękne zaproszenie do współpracy z nowym biuro Net Holiday... okazuje sie, że członkiem zarządu jest nie kto inny jak szacowny Pan Jacek Panek... biuro ma zacząć sprzedaż imprez na sezon 2013...
www.krs-online.com.pl/net-holiday-sp-z-o-o-krs-759462.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Bożena Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.12, 10:58
      A może dalibyście Panu Pankowi spokój , bo juz dawno przed upadkiem Sky Clubu on już nie działał w tej firmie . Może zainteresować się Panią Prezez i Viceprezes
      Pozdrawiam
      • Gość: adya Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.12, 11:29
        A niby dlaczego mamy dać spokój? Skoro Open Travel i Sky Club w których szanowny JP się udzielał należą już do przeszłości to dlaczego z tym nowym biurem ma byc podobnie?
        Szczury zawsze najszybciej uciekają z tonącego statku...

• Gość: luzak Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.konzeption.com.pl 16.11.12, 09:06
          zapomniałaś o prezesie Truskolaskim i jego "know how" którym tak chwalił sie przed kamerami i prasą a który to wprowadził Sky w kłopoty i co ? .... i uciekł....oj rodacy tak powstaje plotka czego i Wam życze w Waszych nowych biznesach :-) powodzenia
        • Gość: marian Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.ip.netia.com.pl 28.01.13, 13:14
          Ku pamięci !
      • Gość: gosc123 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 19:49
        Drodzy Agenci, nie dajcie się nabijać w butelkę. Jak sprawdzicie w KRS to w Krakowie są zarejestrowane już dwie spółki z o. o.: Net Holidays i Net Holiday. Zbieg okoliczności, czy świadome działanie aby zmylić przyszłych dłużników?
    • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.12, 16:43
      A to ci Pankracy...
    • Gość: gosc Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.12, 16:56
      Zgadza się. Wszystko się zgadza....
      • Gość: zuza Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 16.10.12, 18:53
        to ich strona?!

www.netholidays.pl/

• Gość: grodek Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.merinet.pl 16.10.12, 19:53
          Nie, to ta:
          www.netholiday.pl/
          Tak nawiasem mówiąc na miejscu tamtej firmy ostro bym się wpienił...
    • Gość: grodek Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.merinet.pl 16.10.12, 19:42
      Oto mailing rozesłany przez Net Holiday do agentów:
      "Szanowni Agenci,
      NET HOLIDAY to nowy touroperator, który dołącza do systemu rezerwacyjnego Merlin.X
      Swoją sprzedaż rozpoczyna od oferty na sezon zimowy (Egipt, Maroko), natomiast już niebawem będzie dostępna też oferta na sezon letni 2013.
      Propozycje tego touroperatora to wyloty samolotem do najbardziej popularnych destynacji takich jak: Bułgaria, Egipt, Grecja, wyspy greckie, Hiszpania, Maroko, Portugalia, Turcja, Tunezja, rejsy po Nilu oraz oferty łączone wypoczynek ze zwiedzaniem.
      Z okazji rozpoczęcia sprzedaży w Merlin.X oferta Zima 2012/13 z wylotami do Egiptu i Maroka objęta jest promocją "raz, dwa, trzy… na start" w której każdy Klient otrzymuje zniżkowy bon w wysokości 123 zł na swoje letnie wakacje w sezonie 2013r. o dowolnej dacie zakupu.
      Promocją objęte są wszystkie terminy z oferty zimowej i jest ona ważna do 30 listopada 2012 r.
      Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w systemie rezerwacyjnym Merlin.X
      Dla zainteresowanych współpracą Agentów e-mail: ..."

Proponowałbym omijać baaardzo dużym łukiem.
      • ja.dorcia ale o co chodzi? 22.10.12, 09:41
        przecież prawdę piszą, że oferują tylko wyloty. O powrotach nic nie wspominają.
    • Gość: zuza Re: Net Holiday Uwaga!! tak, uwaga do kwadratu IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.12, 19:13
      Wkrótce oferta na lato 2013......
      Teraz właśnie warto ostrzegać innych i utrzymać wątek na górze !!
      Pamiętamy Panie Panek :)
      • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! tak, uwaga do kwadratu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.12, 10:01
        Up
    • Gość: l Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.12, 23:08
      up
      • Gość: sisi Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.12, 08:35
        Net Holiday a Net Holidays? Nazwa prawie taka sama.
    • Gość: grodek Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.merinet.pl 26.10.12, 22:00
      I kolejny do góry, by pozostałe wątki o Net Holiday i Jacku Panku nie były samotne.
      • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.12, 22:08
        Żeby moderator miał łatwiej CTR + X
        • Gość: lola Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 17:48
          Up! wątek w górę dla dobra sprawy :)
          • Gość: mj Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.12, 19:56
            Warto sobie odświeżyć pamięć........

travelan.pl/2012/10/net-holiday-wysyla-umowy/
    • j_kaczynski Re: Net Holiday Uwaga!! 10.11.12, 19:56
      Moderator zgarnął wycieczkę z Net Holiday to przypomniał sobie gdzie nożyczki trzyma.
      Ale spokojnie, niektórzy mają pamięć jak słoń.
      Ja do tej grupy należę. I raz na jakiś czas podbiję wątek, albo wrzucę nowy.
      A im bliżej firstów i sezonu tym bardziej będę czujny...
    • Gość: grodek Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.merinet.pl 11.11.12, 15:33
      I tak trzymać.
      Wszędzie gdzie się da podkreslać, że współpraca z tą osobą nie popłaca.
      Jeżeli ma się chwilę czasu to warto może wejść do biura agenta sprzedającego Net Holiday i głośno zapytać klientów (jeżeli takowi są akurat) czy mają świadomość z kim współpracuje ktoś kto sprzedaje im wycieczkę?
      • Gość: gość Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.11.12, 16:54
        a kto to jest ten Panek?
    • Gość: mika Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 14.11.12, 10:37
      Na pewno to biuro i wszystkie które z nim współpracują będę omijać szerokim łukiem!
    • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.12, 09:24
      W sumie to już bez różnicy czy Net Holiday czy Net Holidays oni też dołączyli do sprzedaży nowego biura Pankracego
    • Gość: elmo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.12, 18:09
      Jacek Panek nie był prezesem SKY CLUB, prezesem od 2008 był Maciej Truskolaski, który był również w zarządzie Triady. A to że 30 tys. klientów zostało w Polsce to decyzja zarządu czyli Agnieszki Dral, Agnieszki Chmielewskiej oraz właściela Grzegorza Leszczyńskiego. Zapraszam zapoznać się z lekturą na temat domu Maklerskiego IDM S.A. jak w piątek sprzedawała spółka swoje akcje po 2.5 zł a teraz jes skupuje po 0.20 zł
    • Gość: kik Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.12, 10:30
      Wróżę im krótką karierę..w każdym razie ostrzegam wszystkich naokoło przed Net Holiday.
    • Gość: elmo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.12, 15:31
      Rozumiem że masz dowody i spotkałeś się z Panem Jackiem i oczywiście przedstawiłeś to co wypisujesz, czy chowasz się za monitorem jak baba ?? Co do szczekanie, sam dałeś sobie odpowiedź i nie pisz do mnie chłopcze
    • Gość: pogo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: 91.196.215.* 19.11.12, 10:52
      grodek jest żałosny ze swoja nienawiścią
      Ciekawe dlaczego zarówno on jak i często pojawiający się w tym watko pan/pani Sid1 pomijają całkowicie wspomniane wcześniej nazwiska Macieja Truskolaskiego będącego na stanowisku prezesa przez ostatnie 4 lata funkcjonowania Sky Club oraz Dral i Chmielewskiej
      Próbują wmówić ze ktoś inny jest odpowiedzialny za ten upadek, wygląda mi to trochę jak działanie na zlecenie, aby odwrócić uwagę od tych powyższych osób.
      • pietnacha40 Re: Net Holiday Uwaga!! 19.11.12, 14:41
        a powyższe osoby otwarły kolejne biuro podróży ? I bardzo bym chciała się dowiedzieć ,dlaczego tak doświadczona i niczemu niewinna osoba jak p.Panek , otwiera kolejne biuro z gwarancją ubezpieczenia swoich klientów na 500 000 ?
        • Gość: bojko Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.cli.nitronet.pl 19.11.12, 19:36
          ot
        • Gość: bojko Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.cli.nitronet.pl 19.11.12, 19:40
          Tak inni już tez otworzyli biura podroży. Truskolaski ma swoją firmę w Warszawie - tylko siedzi cicho i patrzy z ukrycia.Ciekawe czemu o tym nikt nie pisze? Czyżby "grodek" tego nie sprawdził jeszcze?
          Oj grodek grodek nie starasz się :) A może nie na rękę ci o tym pisać ? No wypowiedz się w tym temacie.
    • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.12, 23:18
      Do mnie ktoś uderzył, to odpowiadam nie trawię wałków i jak już Sky Club zaczął działać to ludzie na forum ostrzegali i przed Pankracym wspominając Open Travel, nigdy z tymi wynalazkami nie wyjadę Tyle w temacie. I nikt mi nic nie narzuca pisze to co uważam za stosowne, nie chcesz nie czytaj Twoja sprawa.
    • Gość: pogo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: 91.196.215.* 20.11.12, 10:53
      Grodek to dopiero nerwowy się stał, no tak jak się po nocach pisze na forach, od 6 rano znowu to tak jest, pewnie na nocnej zmianie za nadzorowanie negatywów o tym Pankracym mu płacą.
      Wcześniejsze jego posty wydawały się rzeczowe, ale teraz to tylko pieniactwo i wyszło , że to była tylko zmyła i działanie pod publiczkę.
      • Gość: lola Re: Agent ma namawiać.... IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.12, 12:23
        Taki świeży artykulik.... mnie jeszcze mocniej utwierdził w przekonaniu że to wielka niewiadoma a agenci będą się składać jak scyzoryk aby sprzedać ofertę biura..dobrze że jestem tego świadoma!

www.rp.pl/artykul/705167,953527-Net-Holiday-wchodzi-na-rynek.html
        • Gość: Sid1 Re: Agent ma namawiać.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.12, 14:07
          Spotykają się dwaj koledzy. Pogadali, wypili kawę, rozeszli się. Po kilku dniach dzwoni jeden do drugiego i mówi: - Słuchaj, głupia sprawa, ale po twojej wizycie zginęło mi sto złotych, które leżało na stoliku. - To niemożliwe, ja nie wziąłem tych pieniędzy, przecież mnie znasz – odpowiada drugi. – Tak, wiem, żona już je znalazła, ale niesmak pozostał – odpowiada pierwszy.

Tym dowcipem Jacek Panek zakończył wczoraj prezentację nowego biura podróży Net Holiday. Był to jego ironiczny komentarz do opinii, jaka ciągnie się z nim i często jest wyrażana przez niechętnych mu ludzi ze środowiska na formach i w komentarzach internetowych.

Wszystko na temat tylko że w życiu kilka tysięcy ludzi nie znalazło kasy a niesmak pozostał
          • Gość: 21www Re: Agent ma namawiać.... IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.12, 21:33
            dobre
    • Gość: elmo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.12, 23:27
      Sid co do składania scyzoryka ?? po czym wnosisz ?? Sid o co chodzi z tym artykułem ?? Co w nim Cię tak dziwi ?? Prowizja, gwarancja, czy coś jeszcze innego ??
      Widzę że skończyły się już argumenty grodkowi i zaczyna dziwnie pisać, a raczej udawać nienormalnego.
      • Gość: Gość O Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.12, 09:24
        Słuchaj oni nie muszą niczego udawać. I jeden i drugi mają problemy emocjonalne głównie. Argumentów nie używają od dawna bo ich nie mają. Natomiast wulgaryzmy dobrze się sprzedają .....
      • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.12, 13:04
        Elmo nie wiem czemu bijesz do mnie skoro o scyzoryku pisze Lola, ochłoń i pisz merytorycznie rozumiem ze pisanie w nocy cię rozprasza. Ja już napisałem co miałem napisać.
      • baba_za_kolkiem Re: Net Holiday Uwaga!! 21.11.12, 16:35
        Dzięki Wam temat jest stale na górze, brawo! :)
    • pietnacha40 Re: Net Holiday Uwaga!! 22.11.12, 00:21
      netholiday.kpdf.pl/ punkt 5 zabija śmiechem . Laik spokojnie wybierze biuro , które ma taaakie dobre zabezpieczenie . Ja bym na ich miejscu pominęła ten temat .
      • taino Re: Net Holiday Uwaga!! 22.11.12, 23:49
        Moi drodzy, my się tutaj wyzywamy, obrażamy, a śmieszne jest to, że nasz kochany rząd ma nas d.... i śmieją się z nas. Za co płacimy im Vat od prowizji, gdzie oni są, urzędasy co patrzą tylko na swoją tłustą du.. Nic ich nie obchodzi fakt, że agencje padają jak muchy... brak mi słów...Ilu to jeszcze właścicieli, czy zarządzających upadłymi biurami, założą nowe???? Masakra...
      • j_kaczynski Re: Net Holiday Uwaga!! 24.11.12, 21:35
        Fakt, można jebnąć ze śmiechu:
        "Wykupiona przez nas gwarancja ubezpieczeniowa jest ponad dwukrotnie wyższa niż poziom ustawowy..."

I wynosi ni mniej, ni więcej tylko 500 tys. PLN.
        Czyli równowartość kiepskiego mieszkania w Warszawie czy Krakowie.
        Zaufacie komuś kto ubezpieczył się na równowartość 3 pokoi w bloku?
        "Touroperator" w ząbek czesany...
        • j_kaczynski Jeszcze jedno... 24.11.12, 21:41
          Godzina lotu Boeinga 737 kosztuje średnio 7 500 PLN.
          Wynika z tego, że "biznesmen" Jacek Panek ze swoich gwarancji będzie w stanie opłacić całe 66 godzin lotu samolotu czarterowego :)
          Poddaję to uwadze potencjalnych klientów.
          • pietnacha40 Re: Jeszcze jedno... 25.11.12, 20:02
            ubezpieczenie powinno pokryć pobyt do końca urlopu tym , którzy już polecieli , ich powrot i zwrot kasy tym , którzy zostali na lotnisku czy w domu , pomimo wpłaconej kasy . I teraz pytanie - czy to wina cwaniaków , którzy korzystają z chorego prawa , czy wina ustawodawcy , który był w kraju w zeszłe wakacje , widział co się działo i nie zrobił nic ? Wysokość gwarancji powinna być regulowana kontraktem na ilość wysyłanych klientów . Masz kontrakt na 500 000,- wysyłasz 150 osób , wysyłasz więcej - podnosisz sumę ubezpieczenia . Ciekawa jestem , czy właściciele biur kupują mercedesy i ubezpieczają je jak fiaty .
            • ka_ja1 Re: Jeszcze jedno... 26.11.12, 22:45
              Tak sobie porównałam ofertę Net Holiday i np Rainbow
              Hotel np Zante Maris Net Holiday 2 tyg. All 5090

Zante Maris Rainbow 2 tyg. All 5284 termin 28.06.2013
              Różnica 194 zł chyba nikt wielkich oszczędności nie zrobi , a biorąc pod uwagę "renomę" biura net holiday i osoby zarządzające biurem to ja dziękuję za takie oszczędności! Nigdy w życiu bym nie zaryzykowała... jeszcze jak pomyślę że np te nieszczęsne 194 zł to przykładowo mogą być pokoje zabukowane "w gorszej" częsci budynku hotelu - z widokiem na kuchnię...To nie sądzę żeby to "cudowne" biuro taki cymes przygotowało dla swoich klientów a Pan JP chociaż zatrudnia jak pisze 16 osób, zaoszczędził na wydawaniu katalogów itp robił sobie krzywdę! Z tego wynika że lepiej przędzie niż pozostali...
              • Gość: ex pracownik triad Re: Jeszcze jedno... IP: *.adsl.inetia.pl 03.01.13, 21:00
                porownywalam jego ceny z innymi touroperatorami i wcale nie ma rewelacji ani zbytniej roznicy. to ja sie pytam gdzie idzie cala kasa przeznaczona na utrzymanie biura? mialo byc taniutko :D
    • Gość: zaw Re: Net Holiday Uwaga!! IP: 31.187.13.* 29.11.12, 08:08
      up
      • Gość: mi Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.12, 14:09
        up!
        • Gość: up Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.12, 13:24
          up!
          • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.12, 21:00
            Uwaga: Travelplanet S.A. jest jednym z wiodących podmiotów oferujących sprzedaży szeroko pojętych usług turystycznych poprzez Internet oraz pierwszym biurem podróży i firmą e-commerce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Podjęło się współpracy z Net Holiday www.travelplanet.pl/biura-podrozy/net-holiday/
            • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.12, 19:07
              Pociągnę jeszcze temat Travelplanet S.A. Wiadomo spółka notowana na GPW powinna być przejrzysta i bez zarzutów to czytamy ze strony
              [quote]Kluczową rolę w naszej strategii ma satysfakcja klienta. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi i największymi turopertorami, którzy gwarantują naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług.[/quote]
              [quote]Kryteria wyboru partnerów:
              minimum 3-letnie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych
              aktualne certyfikaty ubezpieczeniowe
              stabilna sytuacja w kraju i zagranicą potwierdzona w rejestrach KRD, PIT i w Centralnej Ewidencji Ministra Sportu i Turystyki
              znana jest sytuacja finansowa[/quote]

I jak to ma się do Net Holiday...
              • Gość: jest Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.12, 11:43
                to tylko słodkie słówka żeby zamydlić klientom oczy
                • Gość: mika Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 25.12.12, 17:15
                  up!
              • Gość: Sid1 Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.13, 19:00
                Lobby dalej robi swoje niby z jakiej racji znawca branży wrzuca do Rankingu konkurencyjności ofert - lato 2013 moje ulubione biuro Net Holiday mimo że jeszcze nikt z nimi nie wyleciał i nie jest pod wzg ubezpieczenia nawet w I 100 biur w Polsce. Nic nie wiadomo o sprzedaży ale w artykule jest postawione bez żadnego komentaża obok takich znanych biur jak Wezyr, Exim, Alfa Star, Sun&Fun, Grecos
                Całośc www.rp.pl/artykul/705167,966542-Ranking-konkurencyjnosci-biur-podrozy---lato-2013.html
                Za chwile zaczną się ochy i achy jak wrócą pierwsi ludzie i jak znam życie to nie od ludzi którzy wrócą, ale od agentów, sprzedawców itp. Bo przecież jest udowodnione naukowo że jak jest w porządku to nie ma co pisać, dopiero jak coś się wali to trzeba gdzieś odreagować.
                • Gość: elmo Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.13, 00:02
                  Jestem Ciekaw kiedy znudzi się wam wypisywanie tych pierdół i dlaczego nie zainteresujecie się biurami które rzeczywiście mają problemy. Po za tym nie wiem czy widzieliście produkt biura, ale jest zrobiony bardzo dobrze i Net posiada bardzo dobre hotele więc pisanie żę agenci będą coś dodawać po powrocie klientów jest bezsensowne.
    • Gość: gosc Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.konzeption.com.pl 03.01.13, 12:37
      Ojjjj chyba blisko sie znacie ... nieładnie :-( poza tym patrząc w ten sposób nalezałoby przestac sprzedwac innych touroperatorów - w Rainbow pracuje cała mas ludzi z upadłej Triday...kontraktowcy, produkt mangerowie ... były finansista Triady jest teraz specem i pisze mądre teksty w Turystyka RP....były prezes też ma swoje biuro w Warszawie niejakie holidayconcierge moze tam warto poszukac winnych .... ktos pociagnał Sky na dno ...moze to własnie Ci nieudolni pracownicy ...pozdrawiam i zycze wiecej racjonalnego i globalnego mysleniaw nowym roku.
      • Gość: ex pracownik triad Re: Net Holiday Uwaga!! IP: *.adsl.inetia.pl 03.01.13, 20:41
        czlowieku skoncz z faktem, ze pracownicy triady sa nieudolni. jedynymi osobami, ktore mogly doprowadzic do upadku to kadra zarzadzajaca. dotarlo?
    • pietnacha40 elmo oddychaj głęboko :D 06.01.13, 14:10
      jak już kogoś wyzywasz od półgłówków, to weź do ręki słownik, albo przeglądnij, to co napisałeś. Ilość błędów, zbędnych znaków i literówek wskazuje, że Twoje oburzenie jest wręcz śmieszne, biorąc pod uwagę, że to tylko forum internetowe. Ja się doliczyłam 11 różnych błędów i jednego źle użytego wyrażenia, a ekspertem nie jestem. Policz do dziesięciu i oddychaj, oddychaj :D
      • Gość: elmo Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.13, 23:32
        jakie to jesteś śmieszne wystarczy coś innego napisać na kogoś napluć a już piszecie o czymś innym.
        • Gość: elmo Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.13, 23:52
          A jeszcze jedno, to jest urok internetu, mogę sobie napisać i określić was jak mi się podoba, wieszający psy na innych jak tylko chcę i możecie mi .... Dlatego mam nadzieję, że ludzie czytający to zastanowią się i policzą również ilość osób która w ogóle bierze udział w tym szkalowaniu.
          Co do Net firma będzie istniała i nieważne co tam napiszecie dalej zostaniecie tylko malutkimi ludzikami którzy piszą ponieważ internet i papier przyjmie wszystko.
          • Gość: ZUZA Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.13, 20:17
            Śmieszna zagrywka Net Holiday.Na ich stronie można wyczytać:dla rezerwujących wczasy prezenty.Najpierw trzeba wybrać ofertę,potem prezent.Jednak po przejściu do prezentu dowiadujemy się,że prezent przysługuje dopiero przy kwocie 6.500 .Czy oni myślą,że wszyscy klienci to debile?Tylko,że oni z tych debili zyjąJest takie powiedzenie:".nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka.A swoją drogą-jak długo można słyszeć,że ktoś ci pluje,a ty mówisz,że to deszcz pada.Im dłużej żyję,tym bardziej zadziwiają mnie ludzie.
    • agent_t Re: elmo oddychaj głęboko :D 10.01.13, 14:03
      No właśnie. Sporo jest winy w naszym prawie, a tymsamym w tych ustanawiających to prawo. Marszałek rejestrując organizatora turystyki i zezwalając mu na działalnosc poza kwestiami prawnymi powinien mieć także możliwość oceny merytorycznej planowanego biznesu - jeśli pojawiałayby się jakieś wątpliwości wówczas mógłby np. nakazać wykupienie dużo wyższej gwarancji ubezpieczeniowej.

A inna sprawa że Dyrektywa Unii Europejskiej nakazuje krajom członkoskim stworzenie takiego prawa, które gwarantować będzie całkowite zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatora turystyki. Jak wiadomo w Polsce mimo prawa unijnego kwestia ta nie jest zachowana. I to tu jest pies pogrzebany - że państwo nie panuje nad tym rynkiem i nie urugulowało go w odpowiedni sposób - a cierpią na tym wszyscy - przede wszystkim klienci, ale też uccziwie chcący działać organizatorzy turystyki i agenci turystyczni. Do tego państwo nie robi nic aby wziąć się za szarą strefę, która też robi swoje.

No, ale czego się spodziewać po politykach czy urzędnikach. Premier mówi, że biura podróży to nie jest jakaś szczególna gałąź gospodarki - co tam 5-10% PKB wedle szacunków wkładanych przez gospodarkę turystyczną. Politycy nie zakładają własnych biznesów jak wyborcy wyrzucą ich z gry tylko kierują się prosto do państwowych spółek. Zatem i problemów takich firm nie znają - ale za to ładnie opowiadają i na na licznych bankietach dobrze się prezentują
      • Gość: Sid1 Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 22:03
        Już jutro pierwszy w historii nowego biura wylot do Hurgady, za tydzień mamy wysyp echów i achów :)
    • Gość: Sid1 Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 10:33
      >Co do Net firma będzie istniała i nieważne co tam napiszecie dalej zostaniecie tylko malutkimi >ludzikami którzy piszą ponieważ internet i papier przyjmie wszystko.

Pewnie będzie istniała jak poprzednik Sky Club - do dziś istnieje i nikogo to nie interesuje.
      • Gość: kuba Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.class96.petrotel.pl 17.01.13, 19:49
        malutki to mówi na Ciebie Twoja luba z wiadomego powodu:)))
        • Gość: lizka Re: elmo oddychaj głęboko :D IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.13, 21:03
          up
      • Gość: Sid1 OSAT: Net Holiday? Nie polecamy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.13, 09:46
        „Zarząd OSAT z zainteresowaniem obserwuje działalność Net Holiday (...) poddaje tą działalność analizie i ocenie" – czytamy w komunikacie.

„W mediach branżowych (min. Turystyka – serwis branżowy „Rzeczpospolitej", Wiadomości24.pl) publikowane były artykuły podnoszące wątpliwości odnośnie różnych aspektów przedsięwzięcia pod nazwą Net Holiday, a zwłaszcza: dotychczasowej działalności w branży turystycznej osób tworzących to przedsięwzięcie, w tym pana Jacka Panka, okoliczności wejścia Net Holiday (...) na rynek turystyczny, zbyt niskiego kapitału, w który Spółka została wyposażona, zbyt niskiej sumy gwarancyjnej. (...)

Aktualnie rynek usług turystycznych, w tym klienci, na ogół nie darzą zaufaniem nowopowstających firm w branży turystycznej, zwłaszcza jeśli osób pracujących w tych firmach dotyczą zastrzeżenia związane z uprzednią aktywnością na rynku usług turystycznych (nie przesądzając o zasadności lub niezasadności formułowanych wobec tych osób zastrzeżeń).

W związku z powyższym w ocenie zarządu OSAT dostrzegając niewątpliwe atuty, którymi dysponuje Net Holiday (...), należy jednak mieć również na względzie wątpliwości, ryzyka i zastrzeżenia dotyczące tego touroperatora (...). Mając na względzie liczbę i charakter tych wątpliwości, ryzyk i zastrzeżeń oraz biorąc pod uwagę wrażliwość rynku turystycznego, aktualnie Zarząd OSAT nie może w pełni rekomendować agentom turystycznym współpracy z Net Holiday Sp. z o.o. w Krakowie".
        List kończy stwierdzeniem, że ostateczną decyzję odnośnie współpracy z tym touroperatorem zarząd OSAT „pozostawia indywidualnemu uznaniu każdego z członków"

Więcej www.rp.pl/artykul/705167,972993-OSAT--Net-Holiday--Nie-polecamy.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka