wlodekbar
27.03.04, 15:33
przeslac zdjecia w rozdzielczosci do druku 300 dpi, jaki pisze,
"> masz program FTP abym mógł Ci to wszystko przesłac do Warszawy
> tylko FTPem..............
> innej możliwości niema........."
A bardzo mi zalezy na zdjeciach (ksiazka), jednoczesnie nie widze tego
programu w siebie!!!
Z gory dziekuje za pomoc!!!