Dodaj do ulubionych

Pomozcie prosze! Kolega z Internetu moze mi...

27.03.04, 15:33
przeslac zdjecia w rozdzielczosci do druku 300 dpi, jaki pisze,

"> masz program FTP abym mógł Ci to wszystko przesłac do Warszawy
> tylko FTPem..............
> innej możliwości niema........."
A bardzo mi zalezy na zdjeciach (ksiazka), jednoczesnie nie widze tego
programu w siebie!!!
Z gory dziekuje za pomoc!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: stanisli link z inteligo do AdobeReader 6.0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.04, 18:41
      to link do AdobeReader 6.0 - darmowy, legalny i do ściągnięcia

      www.inteligo.pl/InfoSite/_images/_files/AdbeRdr60_enu_full.zip
    • jk13 Re: Pomozcie prosze! Kolega z Internetu moze mi.. 27.03.04, 18:51
      Przyznam, że nie wiem czemu zdjęcia można przesłać tylko za pośrednictwem FTP?
      Niemniej jednak, o czym pisze inny użytkownik, oprogramowanie Acrobat Redaer
      służy do odczytywania plików .pdf.
      Jeżeli chodzi o klienta FTP (to nazwa programów komunikujących się z serwerami
      FTP) to polecałbym Windows Commandera lub ego następcę Total Commandera.

      Obydwa mają wygodny w obsłudze moduł FTP.

      Przy okazji, zapytaj kolegę, czy nie może przesłać Ci tych zdjęć jako
      archiwum .zip lub .sfx?

      Pozdrawiam.
      • wlodekbar Re: Pomozcie prosze! Kolega z Internetu moze mi.. 27.03.04, 20:05
        Dzieki serdeczne:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka