Dodaj do ulubionych

Livebox TP

04.02.06, 13:00
Czy ktos z uzytkowników neostrady zamienił modem na tytułowy livebox ? proszę
o opinie ja siz sprawuje - zastanawiam sie nad zamianą.
Obserwuj wątek
    • Gość: roch Re: Livebox TP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 13:33
      przeglądnij to dowiesz sie wiecej.
      forum.neostrada.info/viewforum.php?f=7&sid=14a123ef53183219fd276a45c6f380bf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka