Dodaj do ulubionych

Asmax a GG POMOCY!!

02.06.06, 14:53
Niedawno założyłem sobie sieć domową. Kupiłem modem Asmax AR 804u. Mam dwa
komputery. Wszystko skonfigurowane, internet działa, Emule też, ale są
problemy z GaduGadu. Połyka mi wiadomości. Ktoś do mnie pisze a ja nie
otrzymuję tego. Wszystko gdzieś idzie w eter. Albo nagle przyjdzie wszysko w
tym samym momencie a było wysłane 20 min. wcześniej. Nie zawsze tak się
dzieje. I jeszcze mam status dostępny, podczas gdy inni mnie informują że
jestem niedostępny. Po prostu znikam na jakiś czas. U mnie status się nie
zmienia. Poprzednio wszystko było ok. Czy może miał ktoś podobny problem, co
to może być? Bardzo prosze o pomoc bo już nie mam cierpliwości. Z nikim nie
moge się dogadać. Czy to kwestia konfiguracji? Tylko prosze o zrozumiałe
przedstawienie sprawy bo jestem laikiem i nie znam się na komputerach. Z góry
dziękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: iza Re: Asmax a GG POMOCY!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 19:37
      Tez tak mialam z GG gdy podlaczylam nowy router i okazalo sie ze po kazdym
      wlaczeniu routera automatycznie wlacza sie firewall i blokuje GG, trzeba albo
      wylaczyc firewalla albo przekierowac porty.
      • Gość: hipi88 Re: Asmax a GG POMOCY!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.06, 11:10
        No, firewalla wolałbym nie wyłączać. Poza tym ma w firewallu zaznaczone "allow"
        przy GG. A portów niestety nie umiem przekierować bo się na tym nie znam :)Ale
        dzięki za wpis. Może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka