hipi88
02.06.06, 14:53
Niedawno założyłem sobie sieć domową. Kupiłem modem Asmax AR 804u. Mam dwa
komputery. Wszystko skonfigurowane, internet działa, Emule też, ale są
problemy z GaduGadu. Połyka mi wiadomości. Ktoś do mnie pisze a ja nie
otrzymuję tego. Wszystko gdzieś idzie w eter. Albo nagle przyjdzie wszysko w
tym samym momencie a było wysłane 20 min. wcześniej. Nie zawsze tak się
dzieje. I jeszcze mam status dostępny, podczas gdy inni mnie informują że
jestem niedostępny. Po prostu znikam na jakiś czas. U mnie status się nie
zmienia. Poprzednio wszystko było ok. Czy może miał ktoś podobny problem, co
to może być? Bardzo prosze o pomoc bo już nie mam cierpliwości. Z nikim nie
moge się dogadać. Czy to kwestia konfiguracji? Tylko prosze o zrozumiałe
przedstawienie sprawy bo jestem laikiem i nie znam się na komputerach. Z góry
dziękuje