Dodaj do ulubionych

jakis pierdul sie musze uczyc

    • legendarny_ziom legendarny ziom słowa kleci..... 20.04.04, 00:04
    • legendarny_ziom az mi cała nocka zleci!!!!!! 20.04.04, 00:05
      • to_pscola Brudno 20.04.04, 00:38

      • to_pscola Potwornie nudno 20.04.04, 00:38

      • to_pscola Mówi się trudno, ja mogę dużo znieść 20.04.04, 00:38

      • to_pscola Łażę 20.04.04, 00:39

      • to_pscola Sobie po barze 20.04.04, 00:39

      • to_pscola Kto mi pokaże w mym życiu jakąś treść? 20.04.04, 00:39

      • to_pscola Plucie 20.04.04, 00:40

      • to_pscola I gumy żucie 20.04.04, 00:40

      • to_pscola Samopoczucie poprawia wciąż mi 20.04.04, 00:41

      • to_pscola Zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:41

      • to_pscola Nikt mi niczego nie zabrania 20.04.04, 00:41

      • to_pscola Z góry na wszystko zgadzam się 20.04.04, 00:42

      • to_pscola Byle mieć spokój i do rana 20.04.04, 00:43

      • to_pscola Przespać byle gdzie. 20.04.04, 00:43

        • Gość: yten Re: Przespać byle gdzie. IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl 28.04.04, 15:46
          widzę że wątek spada na dół więc ratuję
      • to_pscola Siedzę 20.04.04, 00:44

      • to_pscola Czasem cos bredzę 20.04.04, 00:44

      • to_pscola Na moją wiedzę nie wpływa żadna myśl 20.04.04, 00:44

      • to_pscola Dlatego leżę 20.04.04, 00:45

      • to_pscola Sam już nie wierzę 20.04.04, 00:45

      • to_pscola Czy to jest prawda co śniło mi się dziś 20.04.04, 00:45

      • to_pscola Że we śnie wiszę 20.04.04, 00:46

      • to_pscola Ale coś słyszę 20.04.04, 00:46

      • to_pscola Przez moją ciszę przechodzi czyjś głos 20.04.04, 00:46

      • to_pscola Zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:47
      • to_pscola Ktoś nagle czegoś mi zabrania 20.04.04, 00:47

      • to_pscola Ja mówię, że nie zgadzam się 20.04.04, 00:47

      • to_pscola On siłą zmusza mnie do wstania 20.04.04, 00:48

      • to_pscola A ja bronię się 20.04.04, 00:48

      • to_pscola Zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:49

      • to_pscola Nie wiem kim byłeś w tym marzeniu 20.04.04, 00:49

      • to_pscola Spróbuj na jawie zbudzić mnie 20.04.04, 00:49

      • to_pscola JA udowodnię, że się zmienię 20.04.04, 00:49

      • to_pscola Nie zawiodę cię. 20.04.04, 00:50

      • to_pscola zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:50

        • to_pscola Daj do zdobycia wyższe cele 20.04.04, 00:51

        • to_pscola Trudne zadania, drogi złe 20.04.04, 00:52

        • to_pscola Ja mogę zostać bohaterem 20.04.04, 00:52

        • to_pscola Nie zatrzymasz mnie. 20.04.04, 00:52

        • to_pscola Zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:53

        • to_pscola Daj mi pokonać większe progi 20.04.04, 00:53

        • to_pscola Na barykady dostać się 20.04.04, 00:54

        • to_pscola Ześlij mi wojnę - lec bez wrogów. 20.04.04, 00:54

        • to_pscola Nie zostawiaj mnie! 20.04.04, 00:54

        • to_pscola Zawołaj znów mnie! 20.04.04, 00:55

    • Gość: Bart No to będzie następny wpis IP: *.tpnets.com 21.04.04, 01:51
      o tutaj.
      • ppatka Re: No to będzie następny wpis 21.04.04, 10:54
        :)
        • Gość: Bart Re: No to będzie następny wpis IP: *.tpnets.com 21.04.04, 22:40
          A może tak aranżacja przestrzeni?
        • Gość: Bart _________________________ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:03
        • Gość: Bart _bbbb___bbb__bbbb__bbbbb_ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:04
        • Gość: Bart _b___b_b___b_b___b___b___ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:04
        • Gość: Bart _bbbb__bbbbb_bbbb____b___ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:05
        • Gość: Bart _b___b_b___b_b__b____b___ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:05
        • Gość: Bart _bbbb__b___b_b___b___b___ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:06
        • Gość: Bart _________________________ IP: *.tpnets.com 21.04.04, 23:06
    • Gość: ich do kolekcji jeszcze jeden :) wpis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.04, 11:27
    • independent-girl wpis przedzajęciowy :-) 21.04.04, 12:34

    • Gość: wiedźma Re: W tym watku jest juz IP: *.acn.waw.pl 22.04.04, 23:54
      __Pomoc__<a href="http://kamerastylo.republika.pl/askgoogle.gif?f">__Pomoc__</a>
    • Gość: pumpum Re: W tym watku jest juz IP: *.acn.waw.pl 22.04.04, 23:58
      <a class="fa1" href="kamerastylo.republika.pl/askgoogle.gif?f"
      target=_blank>__Pomoc__</a>
    • Gość: IZA Re: W tym watku jest juz IP: *.acn.waw.pl 23.04.04, 00:11
      __Pomoc__<a href="http://kamerastylo.republika.pl/askgoogle.gif?f=17354">__Pomoc__</a>
    • Gość: JEST Re: W tym watku jest juz IP: *.acn.waw.pl 23.04.04, 00:15
      <a class="fa1" href="kamerastylo.republika.pl/askgoogle.gif?f=17354"
      target=_blank>__Pomoc__</a>
    • independent-girl tylko +1 , więcej mi się nie chce :D 23.04.04, 18:41

    • legendarny_ziom no to jazda dalej..... 23.04.04, 20:21
    • Gość: Schizka Ja tez, ja tez :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 21:38
      jw :P
    • Gość: jeszcze JA Re: W tym watku jest juz IP: *.lublin.mm.pl 25.04.04, 11:08
      jest tyle wpisow co przed chwila + moj 1 ;)))
      • bumtarara się dopisałem 25.04.04, 13:55
        • to_pscola Po cichu 25.04.04, 23:23

        • to_pscola po wielkiemu cichu 25.04.04, 23:23

        • to_pscola idu sobie ku miastu na zwiadu 25.04.04, 23:23

        • to_pscola idu i patrzu 25.04.04, 23:24

        • to_pscola Na ulicach cichosza 25.04.04, 23:24

        • to_pscola na chodnikach cichosza 25.04.04, 23:24

        • to_pscola nie ma Mickiewicza 25.04.04, 23:25

        • to_pscola i nie ma Miłosza 25.04.04, 23:25

        • to_pscola Tu cichosza tam cicho 25.04.04, 23:25

        • to_pscola szaro brudno i zima 25.04.04, 23:26

        • to_pscola nie ma Słowackiego 25.04.04, 23:26

        • to_pscola i nie ma Tuwima 25.04.04, 23:26

        • to_pscola Po cichu 25.04.04, 23:27
        • to_pscola po wielkiemu cichu 25.04.04, 23:27

        • to_pscola idu sobie i idu i idu 25.04.04, 23:27

        • to_pscola i patrzu i widzu 25.04.04, 23:28

        • to_pscola W rękach w głowach cichosza 25.04.04, 23:28

        • to_pscola w ustach w oczach cichosza 25.04.04, 23:28

        • to_pscola nie ma samozwańców 25.04.04, 23:29

        • to_pscola i nie ma rokoszan 25.04.04, 23:29

        • to_pscola Tu cichosza tam cicho 25.04.04, 23:29

        • to_pscola szaro brudno i śnieży 25.04.04, 23:30

        • to_pscola nie ma kosmonautów 25.04.04, 23:30

        • to_pscola i nie ma papieży 25.04.04, 23:31

        • to_pscola Tu cichosza tam cicho 25.04.04, 23:31
        • to_pscola i w ogóle nic ni ma 25.04.04, 23:32

        • to_pscola wiosna to czy lato 25.04.04, 23:32

        • to_pscola jesień albo zima 25.04.04, 23:33

    • independent-girl Pscola :) 26.04.04, 07:43

      • Gość: autor Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie.. IP: *.akademiki.uni.torun.pl 26.04.04, 11:40
      • Gość: pscola Independent-Girl :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.04, 14:19
        • luzik1 A gdzie ugo, piecyk, i inni ??? 28.04.04, 17:31
          • to_pscola Czterdzieści małych pszczółek 28.04.04, 19:41

          • to_pscola Mieszkało w lesie na drzewie 28.04.04, 19:42

          • to_pscola A jedna była mizerna 28.04.04, 19:42

          • to_pscola Zostało trzydzieści dziewięć 28.04.04, 19:43

          • to_pscola . ...... 28.04.04, 19:43

          • to_pscola Trzydzieści dziewięć pszczółek 28.04.04, 19:44

          • to_pscola Zaprzyjaźniło się z łosiem 28.04.04, 19:45

          • to_pscola A jednej łoś nie lubił 28.04.04, 19:45

          • to_pscola Zostało trzydzieści osiem 28.04.04, 19:45

          • to_pscola ............ 28.04.04, 19:46

          • to_pscola Trzydzieści osiem pszczółek 28.04.04, 19:46

          • to_pscola Klepało jesienią biedę 28.04.04, 19:47

          • to_pscola I w ten oto sposób 28.04.04, 19:49

          • to_pscola Zostało trzydzieści siedem 28.04.04, 19:50

          • to_pscola ................... 28.04.04, 19:51

          • to_pscola Trzydzieści siedem pszczółek 28.04.04, 19:51

          • to_pscola Zimą nie miało co jeść 28.04.04, 19:52

          • to_pscola I że tak zażartuję 28.04.04, 19:52

          • to_pscola Zostało trzydzieści sześć 28.04.04, 19:55

          • to_pscola ............................ 28.04.04, 19:55

          • to_pscola Trzydzieści sześć pszczółek 28.04.04, 19:56

          • to_pscola Mieszkało w lesie pod listkiem 28.04.04, 19:57

          • to_pscola I przyleciała wrona 28.04.04, 19:57

          • to_pscola I zadziobała wszystkie!!!! 28.04.04, 19:58

          • to_pscola ............. 28.04.04, 19:59

          • to_pscola Być może w tej piosence 28.04.04, 20:00

          • to_pscola Optymizmu jest mało 28.04.04, 20:01

          • to_pscola Ale przynajmniej krócej 28.04.04, 20:01

          • to_pscola Niż się zapowiadało!!! 28.04.04, 20:02

          • to_pscola .................................................. 28.04.04, 20:03

            • Gość: Bart 5ZACUNEK, bardzo fajna piosenka! IP: *.tpnets.com 30.04.04, 17:41
    • snowgoose Re: W tym watku jest juz 28.04.04, 20:04
      No to dołączę do wielkiej sprawy
    • Gość: chopinnn Re: W tym watku jest juz IP: 80.244.140.* 28.04.04, 22:09
    • Gość: tapirzasty tapir Re: W tym watku jest juz IP: *.chello.pl 28.04.04, 22:35
      • mika_1 Re: W tym watku jest juz 29.04.04, 03:19
        o jeden wiecej
        • Gość: piecyk gazowy Podbiję i ja! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.04, 12:44
    • apawlak1 9821 29.04.04, 13:06
      ha
      gdzie te 10 000?
      • gibki to i ja sie wpisze dla potomnych n/t 29.04.04, 16:42

    • Gość: ślepa Gienia Re: W tym watku jest juz IP: *.chello.pl 30.04.04, 10:15
      • Gość: piecyk gazowy 25 maja urodziny wątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.04, 10:23
    • fdj 10.000 na 01 V 2004 r. ??? 30.04.04, 12:48
      Może tak akcja Forum Humorum w czynie społecznym?
      Dobić do 10.000...
      • Gość: nina Re: 10.000 na 01 V 2004 r. ??? IP: *.mpips.gov.pl 30.04.04, 13:56
        Hejho lalala
        • Gość: piecyk gazowy Gedap, stendap! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.04, 14:30
        • fdj Re: 10.000 na 01 V 2004 r. ??? 30.04.04, 14:30
          Widzę, że w Ministerstwie już świętują ;-)))
    • Gość: Marks Re: W tym watku jest juz IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.04.04, 14:41
      O jeden wiecej!
    • legendarny_ziom juz niedlugo 10000 :D 30.04.04, 15:12
    • legendarny_ziom no i kolejne.... 30.04.04, 15:13
    • legendarny_ziom i jeszcze.... 30.04.04, 15:15
    • legendarny_ziom jak dobrze pójdzie.... 30.04.04, 15:17

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka