Dodaj do ulubionych

Smacznego :)p

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.10.03, 20:22
Czego to nie wymyśli głodny student:

www.geocities.com/majkels/jedzenie.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Tha best (wg mnie) IP: 212.33.65.* 04.10.03, 10:29
      (Z tej stronki ofkoz)

      Zupka sing-siang-siong-stan (malo oryginalny, ale dziala)

      Kupujemy zupke chinska w sklepi za 4 Kr (1 Kr = 0.55 zl) i przynosimy ja do domu.

      Nastepnie lamiemy kluski,wrzucamy do miski (opcjonalnie do talerza) i zalewamy
      wrzatkiem. Aha, nie zapomninamy o przykryciu na 3 minuty. Kiedy mina 3 minuty
      odkrywamy pokrywke i delektujemy sie zapachem wlasnie zrobionej zupki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka