Gość: Rafiątko IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.10.03, 20:22 Czego to nie wymyśli głodny student: www.geocities.com/majkels/jedzenie.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piecyk gazowy Tha best (wg mnie) IP: 212.33.65.* 04.10.03, 10:29 (Z tej stronki ofkoz) Zupka sing-siang-siong-stan (malo oryginalny, ale dziala) Kupujemy zupke chinska w sklepi za 4 Kr (1 Kr = 0.55 zl) i przynosimy ja do domu. Nastepnie lamiemy kluski,wrzucamy do miski (opcjonalnie do talerza) i zalewamy wrzatkiem. Aha, nie zapomninamy o przykryciu na 3 minuty. Kiedy mina 3 minuty odkrywamy pokrywke i delektujemy sie zapachem wlasnie zrobionej zupki. Odpowiedz Link Zgłoś