Dodaj do ulubionych

Mokry sen miałem

08.08.09, 12:03
jak to możliwe?ano zasnąłem ze szklanką soku pomarańczowego w ręku...na
dodatek rano,włączyłem czajnik,wziąłem kubek,kiedy woda się
zagotowała,zalałem....i okazało się że zalałem orzeszki ziemne które wsypałem
zamiast kawy..naprawdę,rozmiękłe orzeszki ziemne są paskudne w smaku
Obserwuj wątek
    • gusia210 Re: Mokry sen miałem 08.08.09, 15:18
      nieźlesmile
      • sarah_black38 Re: Mokry sen miałem 16.08.09, 14:18
        O matko ........ a mi tytuł zasugerował coś innego big_grin........... big_grin
        • debest3 Re: Mokry sen miałem 17.08.09, 12:08
          haha...Sarah już ja wiem cobig_grinbig_grin
          • sarah_black38 Re: Mokry sen miałem 17.08.09, 15:43
            debest3 napisał:

            > haha...Sarah już ja wiem cobig_grinbig_grin


            No właśnie ........ głodnemu chleb na myśli big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka