debest3
08.08.09, 12:03
jak to możliwe?ano zasnąłem ze szklanką soku pomarańczowego w ręku...na
dodatek rano,włączyłem czajnik,wziąłem kubek,kiedy woda się
zagotowała,zalałem....i okazało się że zalałem orzeszki ziemne które wsypałem
zamiast kawy..naprawdę,rozmiękłe orzeszki ziemne są paskudne w smaku