aniatko2 10.12.07, 13:44 Juz jutro (11.12) na kanale NED2 bedzie program o Polonii w Holandii z udzialem Polakow. Emisja w godz 22.15-22.50 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuta Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 10:01 To już dzisiaj, też mam zamiar oglądać. Co prawda nie znam dobrze języka. Ale co tam. :) Odpowiedz Link
vuurvliegje Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 20:21 Tez szykuje sie do ogladania.Chyba bedzie pare osob,ktore znam z forum "Niedziela" Odpowiedz Link