Dodaj do ulubionych

Program o Polakach w Holandii

10.12.07, 13:44
Juz jutro (11.12) na kanale NED2 bedzie program o Polonii w Holandii z
udzialem Polakow. Emisja w godz 22.15-22.50
Obserwuj wątek
    • zuta Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 10:01
      To już dzisiaj, też mam zamiar oglądać.
      Co prawda nie znam dobrze języka. Ale co tam. :)
      • vuurvliegje Re: Program o Polakach w Holandii 11.12.07, 20:21
        Tez szykuje sie do ogladania.Chyba bedzie pare osob,ktore znam z forum "Niedziela"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka