Dodaj do ulubionych

dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie;-)

20.10.09, 19:02
mam po Blance quinny buzz
www.quinny.pl/buzz/buzz3.html
gondolka zupelnie nie zniszczona- wyglada jak nowa- reklamowalam srodek.
spacerowka plus wszystkie gadzety spiworek ( kosztowal 300zl , koszyk 90) i
krzeselko maxi cosi.
za ile mam go wystawic na allegro?
oczekuje blizniakow wiec ten mi se nie przyda.
nie wiem jak mam sie do tego zabrac. kurde
Obserwuj wątek
    • alcea3 Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 20.10.09, 19:59
      Porobic DUZO ladnych slonecznych zdjec, bez lampy blyskowej najlepiej.
      I wystawic na alegro od 1 zł:)
    • curly2 Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 21.10.09, 09:24
      A napisz ile byś za niego chciała. Ja jestem na etapie wyboru wózka,
      więc może bym przemyślała, jak cena mnie nie powali;)
    • magda7717 curly 21.10.09, 15:59
      napisalam Ci na priva wszystko
      pozdrawiam
      M
      • curly2 Re: curly 21.10.09, 19:02
        sprawdziłam - nie mam od Ciebie maila:)
        • magda7717 Re: curly 21.10.09, 19:37
          wyslalam na gazetowego;-) nie masz ?? hmmm
    • magda7717 Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 21.10.09, 19:41
      moje gadu 1972062 - wyslij mi slepaka z mailem albo wpisz tu mail.
      na bank wyslalam na gazetowego
    • curly2 Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 21.10.09, 22:27
      sprawdziłam jeszcze raz na gazetowym - nici:) wyślij na kingo@wp.pl
      jak możesz:)
    • latortura Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 22.10.09, 08:37
      czy ja tez mogłabym prosic o szczegóły na emaila (gazetowego prosze),

      kolezanka rodzi za 3 m-ce, pytała mnie juz dwa razy o wózek, bo
      chciałaby odkupic (a ja juz sprzedałam),

      tak wiec poprosze o e-mailika, no chyba ze curly sie juz
      zdecydowała ;)
    • magda7717 Re: dziewczyny chce sprzedac wozek. Jak pomozcie; 22.10.09, 20:00
      wyslalam wam info na maile- dajcie znaka czy macie ?
      pozdrawiam
      Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka