07.12.09, 19:50
Tak mi się przypomniało, jak Ty się czujesz kobieto bo to chyba już na Ciebie
kolej niedługo co? Jak tam Młody, gotowy do wyjścia?
Obserwuj wątek
    • curly2 Re: Curly2 07.12.09, 20:41
      Rzeczywiście, zbliża się czas i na mnie:) Chociaż jeszcze najpierw
      to chyba maryjka (chyba że przeoczyłam):)
      Ale termin mam na 4 stycznia i baaardzo chciałabym do przyszłego
      roku wytrwać!
      A Mały ok - wierci się niemiłosiernie i rośnie jak na drożdżach
      chyba, bo brzuszysko mam już gigantyczne:) Na USG idę za tydzień we
      wtorek to wtedy więcej się dowiem - jaki duży i czy gotowy do
      wyjścia...
      • bobimax Re: Curly2 08.12.09, 11:20
        No ciekawa jestem jak tam po Usg będzie i czy jednak poczeka do
        nowego roku czy jednak będzie gwiazdkowy i rówieśnik mojego Huberta.
      • uczula Re: Curly2 08.12.09, 11:42
        napisz jak po usg :)
        pochwal sie.
        duzy brzuszek? ja mialam 115 cm w pasie....och...
    • curly2 Re: Curly2 08.12.09, 20:58
      Ok, w przyszłym tygodniu po usg doniosę jak się sprawy mają:)
      Ale mam nadzieję, że Krzyś spokojnie dotrwa w brzuszku do terminu...
      A brzuszek mam 124cm:) (w połowie listopada miał "zaledwie" 113cm)
      • dmgr Re: Curly2 09.12.09, 13:18
        No to ładnie rośniecie. Ja byłam w szoku ostatnio jak żona kuzyna mojego m
        urodziła dziecko o wadze 4,560 kg no szok jak dla mnie i to jeszcze dziewczynka,
        miała 60 cm, rodziła naturalnie biedula.
        Dawaj znać koniecznie jak tam po USG.
    • curly2 Re: Curly2 15.12.09, 18:40
      No to zgodnie z obietnicą zdaję relację: Mały jeszcze wysoko, nie
      spieszy mu się póki co na świat i zdaniem lekarki święta powinnam
      przetrwać. Co dalej - czas pokaże:) Waży +-3000g, więc już całkiem
      spory chłop:)
      • dziunia27 Re: Curly2 15.12.09, 22:29
        nooo fajnie że wszystko ok;)
        zdrowia życzę;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka