gosia399
06.01.10, 18:46
cztery razy byliśmy "pomalowac" już ząbki(jedynki górne)u pani
dentystki,niestety borykamy sie z próchnicą.czy macie też taki
problem???myjemy zabki wieczorem i rano ,nie dostaje mleka w nocy tylko
wodę.no i wiecie próchnica poszła na tyle do przodu ze trzeba było
lapisowac,przerwa miedzy ząbkami zciemniała,bedzie z czasem jeszce
ciemniejsza ,ale wiem ze zrobiłam dobrze ze malujemy mu te ząbki .
tylko to poczucie takiej bezradnosci przecież myjemy dbamy a tu taki
numer?????a wy drogie mamy tez macie taki problem??????