Forum   handlowi

handlowi

(19 wyników)
 • A taki Wrocław sobie radzi - i Rynek jest tutaj faktycznym centrum życia miasta, mino że same tu restauracje i puby. Zawsze tłumy ludzi.
 • Nie tylko dlatego, że takich ofert jest najwięcej ale też dlatego, że po odbyciu kilkuset czy kilku tysięcy spotkań z klientami od specjalistów po prezesów w celu wciśnięcia im towaru, odbycie kolejnego w celu wciśnięcia im siebie to żaden problem.
 • sprzedawca zawód z przyszłością
 • Witam! Krótko: czy i jakie doświadczenia z handlem z Azją mają nasi forumowicze. BARDZO MILE widziane doświadczenia jak wybrnąć gdy kontrahent jest nieuczciwy, niesolidny, głupi, cwany itp... Pozdrawiam!
 • pt."Nie ma zmiłuj"-myślę że niektórym coś przypomni a przyszłym PH da do myślenia wiem wiem niektórzy juz go widzieli-bo toć przecież nie nowość ale innym polecam (jest w wypożyczalniach)
 • Mam takowe pytanie - szukam zawodu, który umożliwiłby mi studiowanie wieczorowo <de facto zajęcia mogą być i od 11 !> i "wymyśliłam, że najłatwiej dałoby się połączyć to właśnie ze powyższym zawodem. Czy bardzo się mylę ? Zajęcia można "pospinać" w 2 dni, na I roku 4-5 przedmiotów no i większość wieczorem ale istnieje możliwość w dziwnych wymiarach czasowych, niestety. Czy Wasze doświadczenie mówi wam - że jest to możliwe ? Miasto - Kraków Pzdr
 • Witam! Czy ktoś znalazł normalną pracę po Wyższej Szkole Handlu i Prawa im .Ryszarda Łazarskiego? Ja jestem po handlu zagranicznym i nie moge od pół roku znaleźć normalnej pracy, a podobno jest to najlepsza Uczelnia prywatna w Polsce, ale pracodawców to nie obchodzi bo tylko liczy się doświadczenie. Pozdrawiam wszystkich absolwentów WSHiP!!!
 • Witam, jestem dosc dobrym handlowcem w duuuzej firmie branzy fmcg, firma to lider rynku de facto, nie narzekam na warunki pracy, sporo zarabiam (ok 4000), ale tez pracuje po 12 godzin, stres i nerwy sa na porzadku dziennym, mam auto, ale nie do dyspozycji w weekendy, spotkanie integracyjne, imprezy, szkolenia .... a jak u was?
 • Czesc mam pytanie jesli dzwonie do firmy i odbiera sekretarka ja siepróbuje przbić do osoby odpowiedzialnej za komputery w firmie i mowię jej ze jestem taka i taką firmą i chce oferte przedstwic ona od arzu mi wyjeżdża ze oni nie potrzebują bo maja juz firme zaufana ale mowie czy mógłbym chociaż oferte przedstawic waszemu informatykowi moze sie czyms zainteresuje ona nie dziękujem co mam a wtakich sytuacjach robić jak ominąć sekretarki jakieś pomysły?to po pierwsze a po drugie czy...
 • Co mają wspólnego "prawa złodzieja i nieroba do życia z podatków innych" z "prawem do swobodnego przemieszczania się w UE"?
 • Witam koleżanki i kolegów, Może stworzylibyśmy listę płac w naszym zawodzie? Ja pracuję od pół roku w Warszawie jako medyczny, zarabiam z dodatkami trzy tysiące na rękę plus samochód i komóra. Mój kolega w Krakowie (jako medyczny) 2800 na rękę (2 lata stażu), samochód i komóra. Kolega z Katowic (medyczny) 2400 netto, fura, komóra (trzy mięsiące w branży). Podobno najlepsi wyciągają 20.000, choć słyszałem też o zarobkach 1500 brutto. A jak jest u Was? Pozdrawiam, Andrzej
 • Witam. Ten temat przeznaczyłem dla przedstawicieli handlowych lub inaczej akwizytorów aby wpisywali ile zarabiają przez swoją ciężką niekiedy uporczywą pracę. Możecie też pisać w jakich firmach pracujecie.Pozdrawiam Wszystkich!!!
 • Chciałabym, aby swoimi doświadczeniami podzielili się ze mną p.h, szczególnie ci, którzy mają rozległe tereny (1/4 kraju). Niedługo zaczynam i chciałabym wiedzieć jak zaczynali i jak to jest ogólnie, na co zwracać szczególną uwagę? czekam na odpowiedzi.
 • Japońskie władze chcą współtworzyć azjatycką strefę wolnego handlu, która objęłaby 16 krajów. Szacuje się, że azjatyckie stowarzyszenie zajmie tereny, na których żyje ponad połowa ludzkości oraz obszar większy od Unii Europejskiej i Północnoamerykańskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (NAFTA) razem wziętych. Władze w Tokio oświadczyły, że chcą skończyć negocjacje w ciągu najbliższych czterech lat. W skład organizacji wchodziłyby m.in. Chiny i Indie - dwie najszybciej rozwijające się gospodark...
 • wykształcenie średnie (ogólniak) , bez znajomości języka obecgo , bez prawajazdy. Z kilkuletnim doświadczeniem w handlu. Pytam bo znajomy chce się wyprowadzić do Warszawy - ja mu to odradzam , bo kwalifikacje takie sobie?
 • Robienie święta państwowego w dniu, który 90% Polaków nie uważa za święto nie miało sensu. Listopad to kiepski miesiąc na świętowanie.
 • witam. Mam 22 lata i poszukuje pracy w warszawie w okolicach Grochowa... wyksztalcenie srednie 6 lat pracowalam w handlu ..badania aktualne..... bardzo prosze o kontakt 505512043 pilne !!! ( wysokosc stawki nie mniej niz 1000zl)
 • Mam dość!!! Praca niby lekka, 8 godzin za biurkiem w firmie produkcyjnej branży gastronomicznej, prawa ręka szefa ( humorzastego), tryb siedzący + konieczność konsumpcji wyrobów własnych= bilans + 10 kg masy ciała. Marne co najwyżej 700 zł, co trochę dokładane obowiązki, a zastępowanie kierownika ani pół grosza więcej, mimo iż wszyscy faceci w tej firmie jak zastępują brygadzistę dostają dodatek 30 zł do dniówki, a mnie szef powiedział, że ja jestem pracownikiem administracyjnym i...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się