Dodaj do ulubionych

gdzie kupić orzeszki piniowe?

03.08.10, 17:35
Szukam po okolicznych marketach i nie mogę znaleźć a pesto chciałam zrobić.
Nie wiecie gdzie można kupić?
Obserwuj wątek
    • cui Lee_a 03.08.10, 17:40
      No nie wierzę... chyba napisałaś tego posta za mnie :)
      W planach było dziś pesto, ale zniechęcona poszukiwaniami zrobię kurczaka w
      sosie curry.
      Pozdrawiam ;)
      • lee_a Re: Lee_a 03.08.10, 17:41
        ej, no myślałam, że już mi ktoś podpowiedział i jeszcze w tym tygodniu zdążę
        zrobić :)
    • lipiec_2007 Re: gdzie kupić orzeszki piniowe? 03.08.10, 17:54
      ja kupuje w piotrze i pawle
      • burdziaa Re: gdzie kupić orzeszki piniowe? 03.08.10, 19:28
        W Szczypcie Swiata,w Almie,w Piotrze i Pawle
        • lee_a Re: gdzie kupić orzeszki piniowe? 03.08.10, 20:40
          dzięki dziewczyny! Piotra i Pawła mam najbliżej.
    • motylek1407 Re: gdzie kupić orzeszki piniowe? 04.08.10, 10:09
      U nas w Realu sa.
      • ewlinp Re: to ja z innej beczki 04.08.10, 11:25
        jaki macie sprawdzony przepis na pesto i czy rumienicie orzechy na patelni przed
        zmieleniem?
        aha no i z czym najlepiej Wam smakuje?
        Ja uzywam pesto jedynie do makaronów na szybko, najczęściej ze szpinakiem.
        • lipiec_2007 pesto genovese 04.08.10, 13:20
          4 peczki bazylii
          szkl oliwy extra vergine
          3 lyzki startego Parmigiano Regiano
          3 lyzki startego sera Pecorino
          2 zabki czosnku
          lyzka prazonych orzechow pinii
          kilka krysztalkow grubej soli

          pesto jest najlepsze jesli robi sie w marmurowym mozdzierzu (tak
          twierdza moi wloscy znajomi), jesli robi sie je w mikserze, to
          najlepiej wczesniej schlodzic pojemnik. wtedy pesto nie traci koloru
          i czosnek nie jest za ostry.

          dodaje pesto do zupy, do nadziewania lososia, i w ogole do ryb,do
          salatki ziemniaczanej i do chleba.

          smacznego:)
          • lilka.k Re: pesto genovese 04.08.10, 20:18
            ja dodaje pesto na grzanki z chleba. Moje ulubione połączenie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka