Dodaj do ulubionych

kolposkopia

13.01.07, 03:12
Jestem juz po, zabieg nie byl przyjemny, albo ja stalam sie jakas wrazliwsza.
Nie znosze wziernikow, wlali mi cos do srodka, pieklo przez chwile jak jasna
dupa i 15 min szperania. Okrucienstwo, czulam sie jakby ktos chcial malucha
mi zabrac. Gino powiedzial ze zmiany nie sa duze, nie musi wiec robic
biopsji, ale pod koniec 2 trymestru musze miec zrobiona jeszcze raz
cytologie. Ciesze sie ze mam to za soba, bo tych kilka ostatnich dni bylo
pieklem dla niemeza :)
Kami
Obserwuj wątek
    • magda7717 Re: kolposkopia 13.01.07, 12:37
      super !!! dbaj o siebie i maluszka
      jestem z Ciebie dumna i ciesze sie ,ze juz wsz ok!!
      grunt to pozytywne myslenie
      • kami-danielito Re: kolposkopia 16.01.07, 02:13
        dzieki za odpowiedz i cieple slowa, na 100 % tzreba to leczyc, ale lekarz chyba
        chce przeczekac, i zaczac leczenie po porodzie.
        pozdrowionka
        kami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka