bubunia1
19.07.07, 11:09
Hej Dziewczyny, mam takie pytanie dotyczące ktg. Jestem 2 dni po terminie;
miałam robione ktg w planowanym dniu i dzień później i jutro kolejne. Tyle że
to ktg chyba nie sprawdza skurczy. Trzymam tylko tą jedną diodę (nie wiem jak
to fachowo się nazywa) z boku brzucha - ona odczytuje tętno a w drugim
urządzonku naciskam przycisk przy ruchach. U Was też tak jest? A co
liczy/sprawdza skurcze?