Dodaj do ulubionych

WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.03.08, 23:28
Dziewczyny bo mam wrazenie ,ze wy jakies zakochane i zamyslone w tym temacie
wiec PROSZE SIE OBUDZIC!!!!
Chcemy miec zjazd tak ?? Wiec niech dojdzie do was ze czas wplacania zaliczki=
pozwolenia na przyjazd na zjazd mija za 10 dni! czyli 15 marca.Potem dupa
zimna nic nie bedzie.

Deklarowalo sie na sporo wiec zeby pilnowac i nie zajkladac 1000 watkow prosze
o wpisywanie sie TUTAJ w tym watkku wszystkjich kobit ktore juz WPLACILY
zaliczke .
Zaliczka wynosi 30 %

Ponizej wiadomosc od agi_n20



Kobity!!!!!!!!!!!!!!
Piszę po raz ostatni żeby niektóre z was nie pisały "ja nic nie wiem"
6/7/8 czerwca 2008 roku w Ośrodku Dresso nad Zalewem Sulejowskim, w lesie, we
wspaniałym klimacie robimy OGóLNOPOLSKIE SPOTKANIE FORUMEK LIPIEC 2007
link do Ośrodka
www.dresso.pl/album.html
tutaj proszę sobie poczytać te które nie są wcale w temacie
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43618&w=75348194
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43618&w=75343176
no na koniec link do zamkniętego forum znajduje się tam numer konta na ktore
należy przelac zaliczkę
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51017
Czas mamy do 15 marca tak więc zostało niewiele czasu
Obserwuj wątek
    • aga_n20 zaliczka zapłacona 04.03.08, 23:29

    • patrice7 dane techniczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! 04.03.08, 23:33
      Dane do przelewu na ukrytym

      zaliczka ma wynosić 30% kwoty

      jeszcze raz podam ceny:
      NOCLEGI
      nocleg osoba dorosła 25 zł/doba
      nocleg dziecko Lipcowe bezpłatnie
      nocleg dziecko pow 3 lat 20 zł/doba

      WYŻYWIENIE
      całodzienne wyżywienie(śniadanie, obiad, kolacja) 27 zł
      obiad 15 zł
      całodzienne wyżywienie dziecka 20 zł

      Tak więc każda niech policzy i zrobi rezerwację i tam niech wypisze ile osób i
      na ile i czy z wyżywieniem te informacje trzeba napisać dla własciciela.
      TERMIN DO 15 marca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      orientacyjna kwota zaliczki
      2 osoby dorosłe i 2 dzieci (piątek, sobota, niedziela)plus wyżywienie =80 zł
      2 osoby dorosłe i 1 dziecko (piątek, sobota, niedziela) plus wyżywienie =60 zł
      2 osoby dorosłe i 2 dziecko (sobota, niedziela)plus wyzywienie =45 z ł
      2 osoby dorosłe i 1 dziecko (sobota niedziela) plus wyżywienie =30 zł
    • e-ness przelew zrobiony:)) 05.03.08, 07:24
      cos nie mozemy sie zmobilizowac, a czas biegnie nieublaganie!!!!!



      DO ROBOTY KOCHANIUTKIE:))))))
      • patrice7 up 05.03.08, 09:54

    • olcia.kaktus wpłacone n/t 05.03.08, 10:25

      • burdziaa podbijam 05.03.08, 10:27
        ale jeszcze nie wpłaciłam bo wiesz,ze ja nie umiem- czekam na M, ale
        bedzie na 100% .
    • aga_n20 Re: WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.03.08, 12:22
      up
      • moni_30 Re: WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.03.08, 12:53
        chwilowo nie mogę, bo nie mam kodów jednorazowych, jak tylko bank przyśle to od
        razu robię przelew!
    • agatka_1979 Re: WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.03.08, 13:09
      ja zrobie przelew jakos w weekend.. ale zrobie go na pewno!
      • burdziaa up:) 05.03.08, 20:25

    • ania_f1 przelew zrobiony:-) 05.03.08, 21:28
      • enya81 Re: Czekam na wypłatę, lecę na oparach, po pensji 05.03.08, 21:55
        zaraz przeleje forsę-obiecuję!!
    • patrice7 7 dni! czyli tydzien 07.03.08, 09:42

    • yvonne79 Re: przelew zrobiony n/t 08.03.08, 23:28

      • edzia.79 Re: przelew zrobiony n/t 09.03.08, 09:20

        • m_k8 Re: przelew zrobiony n/t 09.03.08, 09:52

    • patrice7 Re: WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.03.08, 00:05
      up
    • patrice7 pieniadze przelane:) 13.03.08, 00:23

    • agatka_1979 wplacone 2 dni temu ;-) 13.03.08, 08:59

      • joannakw zaliczka wpłacona 13.03.08, 09:38
        przelew zrobiony
        nie mogła sie z m. dogadac wiec sama zadecydowałam - zaliczka poszła

        Ciesze sie na to spotkanie :)
    • klarysa007 puściłam się :) 13.03.08, 10:14
      Kaska doszła mi na konto więc właśnie puściłam przelew :D
    • effka_81 Ja też, wczoraj poszło;)) 13.03.08, 10:21


    • asuzi Re: WAZNE ! Prosze o WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13.03.08, 10:30
      i ja wpłaciłam pare dni temu
    • modeko Re: Wpłaciłam 13.03.08, 10:58


    • joasia83m wplacilam:)) 13.03.08, 11:24

    • lilka.k Przelew zrobiony :) 14.03.08, 13:07
      Jejku, jak zwykle na ostatnią chwile..:P
      • zorkaa up:) 14.03.08, 20:27
        • enya81 Re: Zrobiłam likla dni temu 14.03.08, 20:43

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka