patrice7
04.03.08, 23:28
Dziewczyny bo mam wrazenie ,ze wy jakies zakochane i zamyslone w tym temacie
wiec PROSZE SIE OBUDZIC!!!!
Chcemy miec zjazd tak ?? Wiec niech dojdzie do was ze czas wplacania zaliczki=
pozwolenia na przyjazd na zjazd mija za 10 dni! czyli 15 marca.Potem dupa
zimna nic nie bedzie.
Deklarowalo sie na sporo wiec zeby pilnowac i nie zajkladac 1000 watkow prosze
o wpisywanie sie TUTAJ w tym watkku wszystkjich kobit ktore juz WPLACILY
zaliczke .
Zaliczka wynosi 30 %
Ponizej wiadomosc od agi_n20
Kobity!!!!!!!!!!!!!!
Piszę po raz ostatni żeby niektóre z was nie pisały "ja nic nie wiem"
6/7/8 czerwca 2008 roku w Ośrodku Dresso nad Zalewem Sulejowskim, w lesie, we
wspaniałym klimacie robimy OGóLNOPOLSKIE SPOTKANIE FORUMEK LIPIEC 2007
link do Ośrodka
www.dresso.pl/album.html
tutaj proszę sobie poczytać te które nie są wcale w temacie
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43618&w=75348194
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43618&w=75343176
no na koniec link do zamkniętego forum znajduje się tam numer konta na ktore
należy przelac zaliczkę
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=51017
Czas mamy do 15 marca tak więc zostało niewiele czasu