15.04.08, 10:51
Hej pamiętasz rozmawiałyśmy na temat wózka abc amigo. Zaczęłam go używać i
strasznie niestebilne te rączki są w nim. Poszperałam w necie i patrzę a ja
też nie mam tych plastików na rączkach! Chcę oddać ale nie wiem czy mi przyjmą
bo dawno kupiłam. Nie zauważyłam tego dopóki nie wyszłam do miasta! CZy oni
przyjęli twoją z powrotem bez problemu?
Obserwuj wątek
    • chanastel Re: do curly2 15.04.08, 20:46
      podbijam
      • chanastel Re: do curly2 17.04.08, 14:56
        podbijam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka