Dodaj do ulubionych

Wrocław-basen

31.07.08, 09:22
Ja ,dziś będę na basenie na Wejcherowskiej z żabką i naszymi pociechami kto
dołączy ?
Obserwuj wątek
    • maryjka60 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:51
      hej, a o której idziecie? może do Was dołączę?
      • zabka11 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:55
        Witam, ja będę tam ok, 11tej, zajmę miejsce;P, Ola dojdzie ok.
        13tej:) A Wy? będziecie? bo wczoraj to burzowo sie zrobilo!
        • maryjka60 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:56
          to ja chyba dołączę też gdzieś koło 11-11.30 a gdzie mam Cię szukać?
          przy brodzikach pewnie?
          • patrice7 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 10:07
            Doibra to ja tez przybede z olusia:))))

            Ale mam pytanko czy ktos moze mi odsprzedac jedna pieluche do plywania??
            nie chce kupic calej paczki jesli Malwina nie polubi wody ;)
            • zabka11 Re: patrice7 31.07.08, 10:12
              Ja Ci odsprzedam;0), kupiłam wczoraj całą paczkę. Fajnie że
              będziesz, do zobaczenia!
              • patrice7 Re: patrice7 31.07.08, 10:15
                Ale nie komentujemy swoich gabarytow???:D haha
                • patrice7 Re: patrice7 31.07.08, 10:59
                  aa i nie wiem ile z wami posiedze bo potem musze jechac dalej :) ale ciesze sie
                  bardzo
                  • patrice7 Re: patrice7 01.08.08, 10:40
                    ale fajnei >:)) kiedy znowu:)))
          • zabka11 Re: maryjka60 31.07.08, 10:10
            Tak, przy brodziku,przy murku, mam taki wielki żółty koc, no i
            czarne pliko będzie obok stało. Ja też będę ok. 11.30. Do
            zobaczenia:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka