Dodaj do ulubionych

Pod czym śpią nasze dzieci

05.09.08, 22:38
Dziewczyny, pod czym śpią Wasze dzieci (kocyk, kołderka)? Ja już nie
wiem, czy wstawać w nocy i przykrywać rozkopanego Malucha, czy
pozwolić, aby spał w samym pajacu taki odkryty. Ostatnio miał katar
prawie przez 2 tyg. i obwiniam się, że to przez brak przykrycia w
nocy. Rano ma czasami takei zimen stopy i dłonie...
Obserwuj wątek
    • lilka.k Re: Pod czym śpią nasze dzieci 05.09.08, 22:47
      Wlasnie bylam ich przykryc, juz drugi raz...spia pod kolderką, a jak zasną na
      koldrze, to ich kocem dosc grubym przykrywam. Kupilam dzis pajaca welurowego,
      zobacze czy bedzie lepiej.
      • malenkie7 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 07:29
        u nas to samo. odkrywa sie czesto. spiworek sie nie sprawdza, bo jak sie
        przebudzi i nie moze sie swobodnie pokrecic to od razu jest ryk. akurat dzis w
        nocy przykrylam go polarowym kocykiem, ale w te chlodniejsze noce otulam go taka
        cienką kolderka z Ikei. wstaje kilka razy w nocy i zawsze jest odkryty.
    • domatorka.amatorka Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 08:12
      ja już od dłuższego czasu ubieram Młodszego w cieplejszą piżamkę i bodziaka. Nie
      da się gnojek niczym przykryć;-( nawet jakbym flanelową pieluchę na Niego
      narzuciła to zaraz kwęka, jęczy i się odkrywa. no to jak nie to nie ;-)
      • patrice7 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 09:05
        u mnie kołdra jest po to by na niej lezec.
        Nie walcze ,rzadko przykrywam.
        Po prostu ubieram cieplej na noc i juz.
        • edzia.79 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 13:14
          Ola spi w samych biedronkowych spiochach bez stopek,w rampersie,lub w zbyt duzej koszulce.
          okrywam ja tylko rozpietym spiworkiem-tak jakby kocykiem
    • dziunia27 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 13:57
      ja mam w domu 25 st. ;////// mimo iż przez cały dzien mam otwarte
      okna;/ <małe mieszkanko>
      Julia spi w samym bodym <ostatnio tez w skarpetkach> jak jest ubrana
      grubiej to się rzuca i budzi, i to samo tyczy sie przykrycia;/
      wiec nieprzykrywam jej niczym;)
    • maniulka_25 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 14:16
      Śpi pod kołderką dziecięcą z Ikei. Rozkrywa się i za każdym razem znajduję ją w innym roku łóżeczka. Dlatego postanowiłam że nadal będzie spać w łóżeczku niemowlęcym. Na noc zakładam jej ciepły pajacyk bez nóżek, z polarku. Jest o.k. Nie marznie.
    • kamsi Śpiworek 06.09.08, 15:59
      Już się w jakimś wątku zwierzałam z tego:) Ale on jest
      przyzwyczajony, bo śpi w śpiworku od urodzenia, nie wiem, jak by to
      było, gdyby nieprzyzwyczajone dziecko tak zapiąć na całą noc.
      • klaudia020707 Re: Śpiworek 06.09.08, 16:48
        U nas dokładnie jak u Kamsi.
        • lopez32 Re: moja spi bez przykrycia 06.09.08, 19:54
          jak ją przykryje nawet flanelową pieluszka jest mojra jak mysz
          chyba ma to po tacie, tez spi nago bez przykrycie i nie umie inaczej
    • nieviasta77 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 21:36
      W bodziaku i spiworku. Śpiworek to jednak genialny wynalazek :)
    • lipiec_2007 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 21:53
      niestety pod niczym. wszystko mu przeszkadza.

      natomiast ja ostatnio sypiam przykryta....moim synem. wdrapuje sie
      na mnie w nocy i zasypia na mojej klacie, a raczki i nozki mu
      smetnie zwisaja.
    • aurinko Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 22:18

      Teoretycznie pod kołderką. Ale to tylko teoria, bo kołderka zawsze ląduje
      skopana na końcu łóżka albo pod Małą. Pozostaje mi więc ubierać jej na noc
      bawełnianego pajaca ze stópkami.
      • joasia83m Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 22:26
        noo, moj tez zwykle tylko pod dachem nad glowa:)
        meczy mnie to jak nie wiem... co sie przebudze, Dawid odkryty, a ja zaraz wpadam
        w panike, bo on co chwila choruje, wiec chocby juz lezal na koldrze i dwoch
        kocach, ja przykrywam go trzecim kocem (ktory tez bedzie zaraz podspodem).. i
        tak do rana
    • effka_81 Re: Pod czym śpią nasze dzieci 06.09.08, 22:37
      Oliwcia śpi w rampersie albo pajacu, nie chce sie dać przykryć zaraz się budzi.
      Teraz spoko bo jest ciepło ale co będzie zimą?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka