Dodaj do ulubionych

Wrocławianki i okolice:)

25.11.08, 08:48
Mąż wyjeżdża w weekend i zapraszam Was na baby party do Trzebnicy.
Wiem że z dojazdem nie będzie tak łatwo jak we Wrocku ale może się
jakoś nawzajem pozabieracie? Zapraszam na sobotę. A i jeszcze co do
jedzonka przydałaby się pomoc bo sama z Tośką i brzuszyskiem nie dam
rady. To jak kto będzie????
Obserwuj wątek
    • lilka.k Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 09:29
      Pogadam z mężem, ale bardzo bym chciała się do was wybrac :)
      • blanka0 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 10:12
        no kochana jasne ze bedziemy
        • patrice7 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 10:42
          Jesli bedzie samochod wolny to jak najbardziej :))Moge kogos wtedy zabrać.Mam kombi.
          • blanka0 pati 25.11.08, 10:50
            wsadzisz do bagaznika hehe
            jak bede jechac moge tez kogos wziac ale nie mam kombi
        • lilka.k blanka 25.11.08, 10:50
          a masz mejsce w aucie?
          • blanka0 Re: blanka 25.11.08, 11:09
            jak bede jecac to jasne ze mam, ale z chlopakami chcialabys jechac?
            to foteliki trzeba by bylo wwsadzic
            • lilka.k Re: blanka 25.11.08, 11:12
              nie, sama jak cos bede jechac..dlatego chetnie bym sie do kogos podpięła
    • chanastel Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 10:57
      i Kto jeszcze? Palec do budki! Dopisywać się proszę:)
      • gismol77 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 11:04
        no ja to bym bardzo chciala, Lilu już zdrowieje, opony zimowe są tylko gdzie ta
        Trzebnica ;)
        • zuzaze_78 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 11:06
          Buuu, a nas nie bedzie na pewno - babcia do Igi przyjezdza na weekend. Ale zaluje, tak fajnie bylo ostatnio!
          • patrice7 gismol 25.11.08, 11:08
            mapa.szukacz.pl/
            Od Twojej strony to blizej nawet:)
            Super by bylo!
            • lilka.k GISMOL 25.11.08, 11:11
              przeslij.pl/mapa
              • gismol77 Re: GISMOL 25.11.08, 11:41
                dzięki dziewczynki. będę usilnie myśleć nad tematem.
                a moze Wy autokar kiedyś wynajmiecie i na likend do mnie zjedziecie, metrów
                troche mam to sie jakoś pomieścimy
                • blanka0 Re: GISMOL 25.11.08, 11:52
                  gismolku no pewnie ze przyjedziemy, narty wezmiemy
                  • gismol77 Re: GISMOL 25.11.08, 12:53
                    wezcie co chcecie tylko przyjedzcie, swoją drogą Blanka co z wózkiem? slać? bo
                    nie wiem czy maila dostalaś
                    • blanka0 Re: GISMOL 25.11.08, 12:57
                      ociec słać, odpisalam przeca
                      w srode kaske przelewam
                      • ankas4 to ja tez chce:(((((((((((((((buuu 25.11.08, 18:09
                        Ja tez sie zapisuje, jak cos to wypijcie za mnie kawke!
                        BUzaplacze sie tutaj....
                        sciskam i celebrujcie nasze spotkania do konca swiata , a ja dolacze sie za 1,5
                        roku lub pol.
    • zabka11 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 19:40
      Witam:)
      pisze się baaardzo chętnie na to spotkanko i dziekuje za
      zaproszenie:)
      Samochód mam kombi i biorę tylko Janka, więc chętnie zabiorę jakąś
      mamusie z dzidziusiem:)

      Mam nadzieje, że biszkopt smakował, bo chętnie upiekę raz jeszcze i
      jakąś sałatkę zrobię:)
      Prosze pisać czy takie menu odpowiada:)
      Pozdrawiam
      • patrice7 Re: Wrocławianki i okolice:) 25.11.08, 19:59
        A więc wstępnie posiadam samochod ,wiec moge jechac:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka