kamamama2
27.04.09, 08:40
Ale niespodziankę mi sprawiłas dziś rano!
Bardzo Ci dziękuję, najbardziej za elidel, ale jeżeli kiedykolwiek
będzie Ci potrzebny, to bardzo prosze, żebyś dała mi znać, to kupię
i Ci wyśle, to droga maść. Dzieci z piłek bardzo sie ucieszyły, bo
to ulubione :) z zeszłego roku nam jeszcze jedna została, tylko
trzeba codziennie dmuchać.
A ja to będę piękna i młoda do emerytury chyba :)
A tak powaznie, to bardzo proszę, prześlij mi na priva nr konta,
oddam Ci chociaż za przesyłkę.
Bardzo, bardzo dziękuję :)