apolka73 Re: Apolka73 16.06.09, 22:41 Odebralam :) juz 2 tygodnie temu. A teraz bujamy sie z kupnem samochodu. Po dluuuugich namyslach, postanowilismy kupic cos taniego (ok. 6 tys.) Peugeota 106. Jutro po niego jedziemy. Na poczatek. A kiedy juz poczuje, ze ten kto dal mi prawo jazdy na pewno sie nie mylil - cos drozszego. Bo od egzaminu nie siedzialam za kierownica :) A Ty? Jakim jezdzisz? Od razu po odebraniu zaczelas? Nie balas sie? Odpowiedz Link
a.zaborowska1 Re: Apolka73 17.06.09, 07:47 Hej My mamy poloneza atu z 97r. i generalnie nim jeżdżę :-/ Od momętu wyjazdu z parkingu Wydziału komunikacji :-) w dniu odebrania prawka. Jak sie przesiadłam z prawie nowej toyoty to myślałam, że się popłaczę buuuuu :-( i nie raz rzucałam kluczykami że już więcej tym złomem jeździła nie będę !!! ale zawsze wracałam :-) staram się jeździć ile mogę nie codziennie bo niestety samochód głównie słurzy mężowi do pracy. Jeździłam też passatem ciotki no to to jest komfort. Ja teraz już bym się do małego samochodu nie przesiadła. Marzę o tym aby mieć "swój" samochód i mam nadzieję, że za rok -dwa kiedyś uzbieramy. Narazie musi być tak jak jest. Ale jeśli nawet to i tak to będzie też coś w granicy 6-8 tyś O samej jeździe to mogę ci powiedzieć że trzeba jeździć, jeździć i jeździć. Z każdym dniem będzie co raz lepiej, nie zrażać się błędami (nie włączoneświatła, ruszanie z ręcznego itp) tym, że ktoś na ciebie zatrąbił bo źle stanęłaś czy coś takiego. Ja jeżdżę 3 mieś i jestem wstanie wsiąść i jechać wszędzie :-) Najbardziej boję się zmiany pasów w dużym natężeniu ruchu :-/ Daj znać po pierwszej jeździe Odpowiedz Link
apolka73 Re: Apolka73 17.06.09, 21:59 Kupilismy dzis Peugeota 106, 10-letni, wlasnie za 6.5 tys., pan jeszcze dorzucil komplet opon zimowych :) przebieg ma maly 65 tys. km. Samochod po jakims starszym panu. Wzielismy ze soba dwoch kolegow i jeden wracal naszym samochodem, bo ja mam stracha. Jeszcze sie nim nie przejeachalam. Moze jutro. Nogi mi sie trzesa. Nawet zaparkowac nie moglam i musial to zbobiC NM na razie bez prawka :) Boje sie cholerka. Zupelnie inaczej niz w moim ukochanym Yarisie. Inne sprzeglo, ciagle gasnie. Ale mam nadzieje, ze sie polubimy :) Odpowiedz Link
a.zaborowska1 Re: Apolka73 18.06.09, 07:17 Kwestia przyzwyczajenia :-) zobaczysz. A kiedy twój men ma teraz egzamin? Odpowiedz Link