shemreolin
17.07.09, 15:31
NM został poproszony przez naszego kumpla o świadkowanie. Tylko tak się
zastanawiam... my żyjemy bez ślubu, nasz syn jest nieochrzczony. Czy ksiądz
może robić jakieś problemy? NM ma bierzmowanie, ale nie praktykuje.
Czy w tym wypadku mogą być jakieś problemy? Czy NM będzie sie musiał przyznać
w jakim związku żyje i że ma nieochrzczone dziecko?