olab1
08.02.05, 08:30
Dziewczyny, czy Wasze dziecki dostają smoczka - uspokajacza? Moja Mała ma go
do spania, na uspokojenie, do gryzienia - kiedy swędzą ząbki. Tak właściwie
to juz nie wiem, czy ona się od niego nie uzależniła... Może juz czas
zacząć "terapię" odzwyczajenia? Tylko jak to zrobić, kiedy mnie nie ma w
domu, a Gosią opiekują sie dziadkowie, którzy chętnie dają wnusi smoka...
Poradzcie mi coś, proszę.