Dodaj do ulubionych

wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"???

28.08.05, 18:28
jak w temaciku
Obserwuj wątek
    • steph85 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:31
      nutopia napisała:

      > jak w temaciku
      chyba tak!:(((((((
    • heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:44
      nie koniecznie,ja mam 800m do Centralu a nie poszedłem,nie lubie tłumu
      • steph85 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:46
        heldbaum napisał:

        > nie koniecznie,ja mam 800m do Centralu a nie poszedłem,nie lubie tłumu
        wszystko słychać poza miejscem zdarzenia...poza tym hmm,Marcin Rodzynek...hmm,ni e moje klimaty!
        • heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:48
          dokładnie,jak usłyszę Mannam to może się ruszę
    • nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:53
      nie wszyscy :)
      • heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:55
        nie wszyscy ruszyli pod Central,ja podobnie jak Nekro trawię grilową karkówkę
    • kamilar Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 29.08.05, 10:21
      Ja bylem ale w antidotum, spod centralu uciekłem, bo sobie przypomniałem, że nie
      lubię tłumu:)
      • nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 08:44
        a ja siedziałam siedziałam siedziałam.....i się nudzilam:(
        • nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 09:11
          oooo trzeba było iść, Norbi był :)))))
          • czajannna Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 12:45
            Mnie tam nie było
          • nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:07
            nekroskop88 napisał:

            > oooo trzeba było iść, Norbi był :)))))
            >
            >
            oooooooooo boski Norbi...;)))
            • nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:11
              tak, widzisz i przegapiłaś ;)
            • kamilar Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:32
              Jaki Torbi??
              • nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:34
                Torbi to lalka. ta co prowadzi kocham kino - lalka Torbi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka