steph85 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:31 nutopia napisała: > jak w temaciku chyba tak!:((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:44 nie koniecznie,ja mam 800m do Centralu a nie poszedłem,nie lubie tłumu Odpowiedz Link Zgłoś
steph85 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:46 heldbaum napisał: > nie koniecznie,ja mam 800m do Centralu a nie poszedłem,nie lubie tłumu wszystko słychać poza miejscem zdarzenia...poza tym hmm,Marcin Rodzynek...hmm,ni e moje klimaty! Odpowiedz Link Zgłoś
heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:48 dokładnie,jak usłyszę Mannam to może się ruszę Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:53 nie wszyscy :) Odpowiedz Link Zgłoś
heldbaum Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 28.08.05, 18:55 nie wszyscy ruszyli pod Central,ja podobnie jak Nekro trawię grilową karkówkę Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 29.08.05, 10:21 Ja bylem ale w antidotum, spod centralu uciekłem, bo sobie przypomniałem, że nie lubię tłumu:) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 08:44 a ja siedziałam siedziałam siedziałam.....i się nudzilam:( Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 09:11 oooo trzeba było iść, Norbi był :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
czajannna Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 30.08.05, 12:45 Mnie tam nie było Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:07 nekroskop88 napisał: > oooo trzeba było iść, Norbi był :))))) > > oooooooooo boski Norbi...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:11 tak, widzisz i przegapiłaś ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:32 Jaki Torbi?? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: wszyscy poszli pod PSS Społem "Central"??? 01.09.05, 13:34 Torbi to lalka. ta co prowadzi kocham kino - lalka Torbi Odpowiedz Link Zgłoś