Dodaj do ulubionych

restauracja PALLATIA

13.11.09, 08:33
ktoś może coś słyszał o tej sali w podkrakowskich zielonkach? działa od
całkiem niedawna, na pierwszy rzut oka przyjemna... macie może jakieś opinie?


pzdr,
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka