• madohora Re: GISZOWIEC 24.09.19, 15:03
      KATOWICKI TBS ZAKOŃCZYŁ BUDOWĘ PIERWSZYCH MIESZKAŃ - www.nettg.pl - 24.09.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 24.09.19, 15:11
      NOWE MIESZKANIA NA GISZOWCU - Radio Katowice - 24.09.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 24.09.19, 15:15
      PŁACISZ CZYNSZ I MIESZKANIE MASZ NA WŁASNOŚĆ - Moje Katowice - 24.09.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.10.19, 19:26
      GISZOWIEC JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W KATOWICACH - Onet.pl - 21.10.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.10.19, 19:30
      Już w ostatnim czasie słyszałam takie pierdoły, że Giszowiec budowano dla kadry kierowniczej, dla dyrektorów itp.
    • madohora Re: GISZOWIEC 27.10.19, 12:56
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/uX9VClLj9fEuU7fa3X.png
    • madohora Re: GISZOWIEC 29.11.19, 14:56
      V JARMARK NA GISZOWCU - Nasze Miasto - 29.11.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 05.12.19, 20:02
      W PARKU GISZOWIECKIM WYTNĄ DRZEWA - www.infokatowice.pl - 05.12.2019
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 15:51
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/oxGGuvbMMEmqRIVyjX.png
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 15:58
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/zN5Sa2s3CwKfcomQEX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:08
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/YVdFGiNnTA1bry9WHX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:09
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/PpyeLdvSJVy9SSikaX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:17
      EWALD GAWLIK

      GISZOWIEC OCZAMI EWALDA GAWLIKA

      SPADEK CHRONIONY DEDYKACJĄ
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:20
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/FMCRrqVmHJRELmJLhB.jpg

      BALKAN
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:38
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/KXwcgvI6ZpHLkiQehX.jpg
      • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:40
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/89fSJlsYsLsb4jMfHX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:48
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/Vr3ukKvhGRWf7Uy6cX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 16:56
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/lFsiPucSTIEQUO1glB.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:00
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/DvGfKJp76Y5XC6PHjX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:05
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/n4GXCOulkPsSrp8cuX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:08
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/SFSPSo9bza6aydc0nX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:12
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/qBRX6KBXx7nbNDFVAX.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:17
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/wd/qa/jcow/QoPbt2QBoukBrPTZMB.jpg
    • madohora Re: GISZOWIEC 21.01.20, 17:19
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/gqVniLLe57s9ElN2OB.jpg.
    • madohora Re: GISZOWIEC 14.02.20, 23:59
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rb/qa/wzpg/oxGGuvbMMEmqRIVyjX.png
    • madohora Re: GISZOWIEC 06.03.20, 23:10
      KSIĘGOWA PODPALIŁA OŚRODEK DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH W GISZOWCU - Wyborcza - 06.03.2020

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka