darima_ka 29.06.11, 20:01 Dwóch Pawłów mamy , ciekawie było Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rudka-a Re: W pracy 30.06.11, 22:56 Często a wtedy to jest baardzo przykra przypadłość ) Odpowiedz Link
darima_ka Re: W pracy 30.06.11, 20:02 Taaak był radosny szmerek wczoraj , dzisiaj wręcz odwrotnie Odpowiedz Link
ksiezniczka-02 Re: W pracy 30.06.11, 22:04 Ja nie mam w swoim otoczeniu ani Pawełka ani Piotrusia, prócz tego Piotrusia co to imienin nie obchodzi Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: W pracy 01.07.11, 12:48 Bożenko w kalendarzu tyle pieknych meskich imion Odpowiedz Link
darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:34 A bo ten Piotruś co imienin nie obchodzi , to nie wie co traci Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Nie zazdrość LaSka 01.07.11, 09:08 ls48 napisała: > No to sie ale nacalowałaś!!!? ------------------- Całowanie Pawła to żadna przyjemność. Ja na ten przykład, żadnego Pawła nie całuję, ani mi sie śni! Co innego żona Pawła, tą można... Odpowiedz Link
zak-1 Re: W pracy 01.07.11, 13:04 Podobno całowanie wychodzi z mody, przynajmniej w pracy ....można być posąddzony o molestowanie . U mnie w pracy same chłopy to i przyjemność żadna Odpowiedz Link
zak-1 Re: W pracy 01.07.11, 13:35 I to mi się podoba ))) nie wszysko co modne musi być fajne Odpowiedz Link
gosipiet Re: W pracy 01.07.11, 14:34 U mnie zakaz swietowania, calowania, obchodzenia, cieszenia sie - tylko praca praca, praca. Niedlugo wprowadza zapisy kto ile razy wychodzi do kibla. No to ja ich w bambuko - i pisze do Was . A calowac tez sie lubie Odpowiedz Link
darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:39 Dobrze ,że nie zakazują oddychać . A na poważnie , to w pracy tylko kawa i ciacha , z okazji czy to urodzin, czy imienin , bądź jakiejś innej okazji . Dopiero po pracy wychodzimy do najbliższego pubu na drinka , czy piwo, zależy co solenizant postaw i Tak chyba w większości firm się teraz dzieje ? Odpowiedz Link
darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:35 Ojtam ojtam....całowanie nigdy z mody nie wyjdzie Ale miedzy całowaniem,a cmokaniem w policzek jest wielka różnica Odpowiedz Link
darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:31 Kurna obaj żonaci , szkoda...ale cmoki tradycyjnie były Odpowiedz Link