29.06.11, 20:01
Dwóch Pawłów mamy ,
ciekawie było big_grin
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: W pracy 30.06.11, 05:59
      a co?
      radosny szmerek?

      smile))
      • rudka-a Re: W pracy 30.06.11, 10:20
        raczej zwiększone..pragnienie wink big_grin
        • rena-ta49 Re: W pracy 30.06.11, 13:05
          Czasem tupot białych mew się niektórym zdarza ? smile smile
          • rudka-a Re: W pracy 30.06.11, 22:56
            Często wink a wtedy to jest baardzo przykra przypadłość wink)
      • rena-ta49 Re: W pracy 30.06.11, 13:04
        A dzisiaj pewnie poimieninowy kacyk smile smile
      • darima_ka Re: W pracy 30.06.11, 20:02
        Taaak był radosny szmerek wczoraj ,
        dzisiaj wręcz odwrotnie big_grin
    • ksiezniczka-02 Re: W pracy 30.06.11, 22:04
      Ja nie mam w swoim otoczeniu ani Pawełka ani Piotrusia, prócz tego Piotrusia co to imienin nie obchodziwink
      • rena-ta49 Re: W pracy 01.07.11, 12:48
        Bożenko w kalendarzu tyle pieknych meskich imion
      • darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:34
        A bo ten Piotruś co imienin nie obchodzi , to nie wie co traci big_grinbig_grin
    • ls48 Re: W pracy 30.06.11, 22:24
      No to sie ale nacalowałaś!!!?
      • tadeusz_ski.51 Nie zazdrość LaSka 01.07.11, 09:08
        ls48 napisała:
        > No to sie ale nacalowałaś!!!?
        -------------------
        Całowanie Pawła to żadna przyjemność. Ja na ten przykład, żadnego Pawła nie całuję, ani mi sie śni! Co innego żona Pawła, tą można...
        • darima_ka Re: Nie zazdrość LaSka 01.07.11, 18:32
          Tobie chyba obojętne czyja żona ? tongue_out
      • ksiezniczka-02 Re: W pracy 01.07.11, 10:40
        No nie udało mi siębig_grinbig_grinbig_grin, a taka całuśna jestem big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        • zak-1 Re: W pracy 01.07.11, 13:04
          Podobno całowanie wychodzi z mody, przynajmniej w pracy ....można być posąddzony o molestowanie . U mnie w pracy same chłopy to i przyjemność żadna smile
          • ksiezniczka-02 Re: W pracy 01.07.11, 13:25
            EEEtam ja za modą nie biegnębig_grinbig_grinbig_grin
            • zak-1 Re: W pracy 01.07.11, 13:35
              I to mi się podoba smile))) nie wszysko co modne musi być fajne wink
              • gosipiet Re: W pracy 01.07.11, 14:34
                U mnie zakaz swietowania, calowania, obchodzenia, cieszenia sie - tylko praca praca, praca. Niedlugo wprowadza zapisy kto ile razy wychodzi do kibla.
                No to ja ich w bambuko - i pisze do Was .
                A calowac tez sie lubie smilesmilesmile
                • darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:39
                  Dobrze ,że nie zakazują oddychać .
                  A na poważnie , to w pracy tylko kawa i ciacha ,
                  z okazji czy to urodzin, czy imienin , bądź jakiejś innej okazji .
                  Dopiero po pracy wychodzimy do najbliższego pubu na drinka ,
                  czy piwo, zależy co solenizant postaw i big_grin
                  Tak chyba w większości firm się teraz dzieje ?
          • darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:35
            Ojtam ojtam....całowanie nigdy z mody nie wyjdzie big_grin
            Ale miedzy całowaniem,a cmokaniem w policzek jest wielka różnica big_grinbig_grin
      • darima_ka Re: W pracy 01.07.11, 18:31
        Kurna obaj żonaci , szkoda...ale cmoki tradycyjnie były big_grinbig_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka