czarek_sz 15.05.15, 18:55 https://youtube.com/devicesupport Zawsze uwielbiałem muzykę latynoską. Hopa...... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rena-ta49 Re: Hopa 15.05.15, 19:03 Coś Ty Czarku dzisiaj mocno rozrywkowy jesteś Fajne Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Hopa 16.05.15, 05:58 Daj mi sił Boże bym tak radośnie i tanecznie przeszła sobotę. Albowiem cosik kwękam) Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Hopa 16.05.15, 07:00 Posłuchaj Waweli Misiaczku i będzie git to Twoja kapela pięknie śpiewająca. Osobiście uwielbiam Wawele a głos solisty w szczególności i w zupełności. Reniu, wczoraj moja piękniejsza połówka obchodziła kolejne osiemnaste urodziny więc wiesz. I dzisiaj z rozpędu też będzie to i owo. Więc wiesz Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: dla wstających bladym świtem : 16.05.15, 07:09 https://youtube.com/devicesupport Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Hopa 16.05.15, 07:24 czarek_sz napisał: > Posłuchaj Waweli Misiaczku i będzie git to Twoja kapela pięknie śpiewająca. > Osobiście uwielbiam Wawele a głos solisty w szczególności i w zupełności. Reni > u, wczoraj moja piękniejsza połówka obchodziła kolejne osiemnaste urodziny więc > wiesz. I dzisiaj z rozpędu też będzie to i owo. Więc wiesz No tak osiemnaste urodziny to wydarzenie Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Hopa 16.05.15, 09:09 I tak co roku osiemnastka u Janeczki a mnie wciąż przybywa Kochanemu Misiaczkowi dziękuję za Wawele. Przecudna piosenka którą przecież znam od lat. Przecudna piosenka która z Misiem i z Czarkiem bieży latami. Nasza ona Misiu nasza ona jest i Wawele też nasze są. Także Warszawiaków jeśli pozwolisz Odpowiedz Link
czarek_sz Re: Hopa 16.05.15, 09:13 tak na marginesie. Wawele to Czerwone Gitary bis. Ale nie byli tak lansowali jak Cz G dlatego byli w cieniu. Ja zawsze uwielbiałem Wawele a głos Wojdaka w szczególności. Pocztówki Waweli z prywatnego studia na Marszałkowskiej schodziły jak ciepłe bułeczki. Lata 60 te. Odpowiedz Link