IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 20:24
Czy w Bialymstoku niema lekarza ktory robi badania emigracyjne??
Obserwuj wątek
    • spec5150 Re: lekarze 17.02.04, 20:29
      Gość portalu: leszek napisał(a):

      > Czy w Bialymstoku niema lekarza ktory robi badania emigracyjne??

      chętnych pewno by się znalazło, ale 10 lat temu ambasada podpisała umowę tylko z
      jedną przychodnią w Wawie. to chyba do ambasady wypadałoby się zwrócić z tym
      pytaniem.
      • Gość: leszek Re: lekarze IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 20:44
        Dzieki za szybka odpowiedz.O tym to ja doskonale wiem.I wiem tez jaka jestesmy
        prowincja( by zbadac krew musimy jechac do warszawy)i jakich mamy
        przedsieboirczych lekarzy.
        • spec5150 Re: lekarze 17.02.04, 22:25
          z tego co pamiętam to cała Polska musiała jechać do Warszawy bo tylko jedna
          przychodnia w Polsce miała taki kontrakt z Ambasadą i była w Warszawie. Także
          nie jesteśmy gorsi od innych w tej sprawie (no może trochę od Warszawy ;) ).
          • Gość: leszek Re: lekarze IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 23:33
            A czy to nie jest paraonoja by na zwykle badanie jechac azzzzzzzzzz do
            Warszawy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka