Gość: leszek IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 20:24 Czy w Bialymstoku niema lekarza ktory robi badania emigracyjne?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
spec5150 Re: lekarze 17.02.04, 20:29 Gość portalu: leszek napisał(a): > Czy w Bialymstoku niema lekarza ktory robi badania emigracyjne?? chętnych pewno by się znalazło, ale 10 lat temu ambasada podpisała umowę tylko z jedną przychodnią w Wawie. to chyba do ambasady wypadałoby się zwrócić z tym pytaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: lekarze IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 20:44 Dzieki za szybka odpowiedz.O tym to ja doskonale wiem.I wiem tez jaka jestesmy prowincja( by zbadac krew musimy jechac do warszawy)i jakich mamy przedsieboirczych lekarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
spec5150 Re: lekarze 17.02.04, 22:25 z tego co pamiętam to cała Polska musiała jechać do Warszawy bo tylko jedna przychodnia w Polsce miała taki kontrakt z Ambasadą i była w Warszawie. Także nie jesteśmy gorsi od innych w tej sprawie (no może trochę od Warszawy ;) ). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: lekarze IP: *.client.comcast.net 17.02.04, 23:33 A czy to nie jest paraonoja by na zwykle badanie jechac azzzzzzzzzz do Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś