aniluap_j 28.11.11, 20:40 Szukam dobrego psychologa dziecięcego na konsultacje w sprawie rozwoju mojej 14 miesiecznej córki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
juliak82 Re: Dobry psycholog dziecięcy - Białystok 30.11.11, 14:12 ja też szukam psychologa ale dla trzylatka :) Odpowiedz Link Zgłoś
gabunia27 Re: Dobry psycholog dziecięcy - Białystok 09.12.11, 22:46 Mam synka urodzonego w tym samym dniu co Twój 11.02.2009. Ja również zastanawiam się nad wizytą u pschologa ponieważ mój synek nie mówi. Rozmawiałam przez telefon z panią z jednej poradni i powiedziała mi że jest jeszcze za mały na wizytę u psychologa ponieważ w tak małym wieku błędną diagnozą można zrobić więcej krzywdy niż pożytku, więc sama już nie wiem. A jeśli można wiedzieć jaki masz problem ze swoim dzieckiem? Odpowiedz Link Zgłoś
juliak82 Re: Dobry psycholog dziecięcy - Białystok 10.12.11, 22:46 Moj młodszy synek urodzony jest 11 lutego ale 2011 roku :) Starszak kończy właśnie 3 lata. Chcę się przejść do psychologa, ponieważ jest strasznie nerwowy, obgryza paznokcie, aż potem Go bola paluszki, bije i gryzie dzieci w przedszkolu. Wie, ze źle robi, zaraz przeprasza, ale nie umie się powstrzymać żeby kogoś nie uderzyć. Myślimy, ze problem tkwi w przedszkolu, a nie dlatego, ze pojawił się młodszy brat - jak większośc tłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
leneczkaz Re: Dobry psycholog dziecięcy - Białystok 19.12.11, 10:11 www.humanum.pl/?specjalisci dla 3-latka polecam panią Marię Baluk. Była u nas w domku, mega fajna, życiowa kobietka. Dużo nam wyjaśniła. Odpowiedz Link Zgłoś
juliak82 leneczkaz 20.12.11, 15:03 dzieki :) Pamiętam Ciebie z forum Lutówki 2011, bardzo się cieszę i Gratuluję Córeczki!!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś