wolfgang87
08.06.04, 00:27
Rozgrywane teraz są tam (miasto Haarlem, piękne miasto...) mistrzostwa klubowe
Europy. Nietrudną zagadką jest, kto będzie reprezentował Polske :))))
Oczywiście SKB!
Akcja dzieje się 9-13 czerwca
Dla znudzonych a żądnych info online: www.ecbadminton.nl
Stąd pewnie i ten artykuł w Przekroju. Będe musiał kupić to przekłamujące i
nierzetelne pisemko :)
Bozesz...Czemu oni muszą grać w czasie sesji....
Coś obleję, już to wisi w powietrzu :>