Dodaj do ulubionych

SKB Litpol-Malow rulez jedzie do Holandii :))))

08.06.04, 00:27
Rozgrywane teraz są tam (miasto Haarlem, piękne miasto...) mistrzostwa klubowe
Europy. Nietrudną zagadką jest, kto będzie reprezentował Polske :))))
Oczywiście SKB!
Akcja dzieje się 9-13 czerwca
Dla znudzonych a żądnych info online: www.ecbadminton.nl
Stąd pewnie i ten artykuł w Przekroju. Będe musiał kupić to przekłamujące i
nierzetelne pisemko :)
Bozesz...Czemu oni muszą grać w czasie sesji....
Coś obleję, już to wisi w powietrzu :>
Obserwuj wątek
    • woy Re: SKB Litpol-Malow rulez jedzie do Holandii :)) 08.06.04, 10:40
      Litpol Malow => skąd ta nazwa? Kibicem tego sportu nie jestem oświeć mnie.w.
      • wojtek_kosynier Re: SKB Litpol-Malow rulez jedzie do Holandii :)) 08.06.04, 10:44
        www.litpol.com.pl/
      • wolfgang87 I jeszcze... 08.06.04, 11:25
        www.malow.com.pl/
        Jak sie powiedzialo Bolek, to trzeba i Lolek :)
        • wolfgang87 Re: I jeszcze... 10.06.04, 16:07
          Wczoraj 6:1 ze Szkocją !
          A dzis 4:0 z Ukrainą i wciąż trwa....
          Ładnie gra ten nasz SKB !!!
          • wolfgang87 I jeszcze... 10.06.04, 17:41
            7:0 z Ukrainą i mamy póki co pierwsze miejsce w grupie. Dobrze jest !!!

            www.ecbadminton.nl/
            • wolfgang87 Ale dowcip !!!!! 10.06.04, 20:54
              Polski zawodnik Przemyslaw Wacha(Technik Głubczyce bodajże) gra w tym turnieju w
              niemieckiej drużynie FC Langenfeld i póki co radzi sobie 100% zwycięsko.
              Ciekawe czy napotka na naszych z SKB :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka