Dodaj do ulubionych

Chatko - zostawiłem

05.06.02, 13:17
Chciałbym serdecznie podziękować Czarnemu, za pomoc w tej "tranzakcji"!
Obserwuj wątek
    • Gość: czarny Re: Chatko - zostawiłem IP: *.bial.gazeta.pl 05.06.02, 16:21
      Przesyłka dotarła. Chatka była szczęśliwa (to mało powiedziane :))) ).
      Trzymajcie się ciepło. I polecam się na przyszłość...
      • sluggard Re: Chatko - zostawiłem 05.06.02, 22:16
        Jeszcze raz wielkie dzięki!
        Jeśli będziemy w przyszłości w potrzebie, nie omieszkamy Cię wykorzystać:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka