sluggard 05.06.02, 13:17 Chciałbym serdecznie podziękować Czarnemu, za pomoc w tej "tranzakcji"! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czarny Re: Chatko - zostawiłem IP: *.bial.gazeta.pl 05.06.02, 16:21 Przesyłka dotarła. Chatka była szczęśliwa (to mało powiedziane :))) ). Trzymajcie się ciepło. I polecam się na przyszłość... Odpowiedz Link Zgłoś
sluggard Re: Chatko - zostawiłem 05.06.02, 22:16 Jeszcze raz wielkie dzięki! Jeśli będziemy w przyszłości w potrzebie, nie omieszkamy Cię wykorzystać:))) Odpowiedz Link Zgłoś