Dodaj do ulubionych

nowe wychodki

28.01.06, 19:30
Panie pierdutow, pan jako przedstawiciel finansowej oligarchii na naszym
forum, będzie bardzo zadowolony, ale do czasu tylko, bo nowe wychodki, które
znalazłem chcę zaproponować dla pana, jako amatora publicznych szalet.
Podaję namiary:
Idziesz pan sobie ulicą utratą od dworca pks na południe miasta, mijasz pan po
prawej przechodnię rehabilitacyjną, potem mijasz pan garaże i wchodzisz pan na
pole porośnięte wysoką i bujną trawą, schodzisz pan z chodnika i idziesz pan
na skos trochę od chodnika w kierunku małej chatki dla dołębi na polu,
dochodzi pan so ścieżki i walisz pan ścieżką przed siebie śmiało, zaraz po
lewej masz pan jeden kibel a potem jeszcze drugi, oba wolnostojące,
ogólnodostępne, ekologiczne, z drewa.

Proszę o dziękuje.
Obserwuj wątek
    • pierdutow Re: nowe wychodki 28.01.06, 19:48
      to są wychodki do wychodzenia takim jak ty.
      Poczytaj lepiej :
      Dekalog Moherowych Beretów!
      Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w
      radio głupoli.

      1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
      2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
      3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
      4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
      5. Nie zagłuszaj.
      6. Nie cudzosłysz.
      7. Nie przestrajaj.
      8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
      9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
      10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka