alexandro 19.11.02, 02:41 Wie ktoś może kiedy odbędzie się tegoroczny finał konkursu Miss Polski. Startują dwie białostoczanki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: boo Re: miss polski IP: *.bial.gazeta.pl 19.11.02, 18:49 26 listopada, teatr Roma w Warszawie, ma to pokazywać Polsat, ale nie wiem czy na żywo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: miss polski IP: proxy / 212.244.106.* 20.11.02, 14:59 nasze maja chyba male szanse aby powtorzyc sukces kamili rasteńskiej www.misspolski.wp.pl/miss15.htmlhttp://www.misspolski.wp.pl/miss14.html Odpowiedz Link Zgłoś