Dodaj do ulubionych

Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura"

IP: 83.238.103.* 11.04.06, 08:59
Za Porannym:HOJNA RĘKA TURA
"...Tur – dobrodziej
Przez ostatnie cztery lata Ryszard Tur sprzedał władzom kościelnym ze znaczną
bonifikatą aż 22 nieruchomości. Najbardziej spektakularne decyzje prezydenta
to:
l sprzedaż działki o powierzchni 5 tys. metrów przy ul. Mickiewicza (razem z
budynkiem byłej szkoły włókienniczej) za 328,5 tys. zł (65 proc. bonifikaty)
l sprzedaż działki z budynkiem przy ul. Kościelnej, w którym działa dziś
katolickie liceum i gimnazjum, z 80-procentowym upustem."

Wytłumacz mi człowieku, co Ty wyprawiasz??????????????
Co tydzień nowa działka!!!!!!!!!
Chatę swoją sprzedaj z 80% upustem!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Mientus Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" IP: *.elpos.net 11.04.06, 09:12
      Skończy się to być może wówczas, gdy Tur skończy kadencję. Mówię "być może", bo
      kto wie, czy nasze społeczeństwo miejskie nie wybierze innego turo-podobnego
      rycerza-zakonnika i będziemy mieli powtórkę z rozrywki...

      Byli czerwoni, teraz są czarni...
      • Gość: hrabia Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.06, 09:21
        czerwone i czarne ?
        hmm, już 100 lat temu to było przerabiane,
        polecam Dostojewskiego
        • raeb Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" 11.04.06, 09:49
          Pies nie gryzie ręki, która go karmi.
          Trzeba dbać o swoich wyborców, a nasze władze przed wyborami jak zwykle uderzą
          w świątynie, rozdawanie ulotek w niedzielę przed kościołami, odpowiednie
          kazanko ze strony księdza i wybory w społeczeństwie, w którym bardzo mały
          procent oddaje swój głos, wygrane.
          :/
        • Gość: gosc Czerwone i czarne IP: *.elpos.net / *.elpos.net 11.04.06, 10:10
          A czemu Dostojewskiego??? Jak to Stendhal napisał? Chyba, że chodzi ci o treść
          np. Zbrodni i kary, gdzie była i krew i ciemna masa:)
          • Gość: gosc Re: Czerwone i czarne IP: *.elpos.net / *.elpos.net 11.04.06, 10:11
            mialo byc do hrabi:)
    • Gość: Wąski Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" IP: *.cs.bialystok.pl / 217.17.33.* 11.04.06, 11:17
      TUR musi odejść! To co robi to działanie na szkodę miasta, dba tylko o interesy
      swoich czarnych kumpli. Blokowane są wszelkie interesujące inwestycje a ziemia
      oddawana za bezcen dla kleru.
      TUR i jemu podobni kościelni szaleńcy niech tym razem nie liczą na łatwą re-
      elekcję i kolejne 4 lata na wygodnym stołku. Nasze miasto jest owszem zacofane,
      ale i tu ludzie już mają was dość, wasz moherowy elektorat tym razem nie
      wystarczy. Młodzi do wyborów!
      • alex.4 Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" 11.04.06, 12:50
        Dokładnie. Tur wstrzymuje rozwój Białegostoku!
        • wojna71 Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" 11.04.06, 12:54
          to dlaczego nikt nie mysli i nie głosuje, a poźniej mamy takie kwiatki.
          • alex.4 Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" 13.04.06, 14:17
            Niedługo bedą wybory, więc będzie mozna ta sytuację zmienić
    • Gość: cc Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" IP: 212.33.81.* 13.04.06, 14:48
      Aj prostaczki jesteście i nie znacie hojnej ręki Pana.
      Rycerstwo ma się rozumieć ma gest i zbyteczne włościa nadaje strającym się.
      Trza iść do magistratu i prosić o łaski, może jakie wolne ziemie do grodu
      Białystok należące się znajdą, a Pan będzie miał humor....
      • alex.4 Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" 13.04.06, 14:53
        w końcu Tur należy do zakonu Bożogrobowców:)
        • Gość: cc Re: Kiedy to się skończy???? "Hojna ręka Tura" IP: 212.33.81.* 13.04.06, 14:56
          Memento mori.
          Parafianie Białośtoccy nie frasujcie się.
          Toć to wszystko marności nad marnościami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka