IP: 83.18.10.* 29.06.06, 21:07
zna ktoś jakąś dobrą w Białym lub okolicach :):):):):)
Obserwuj wątek
    • Gość: wróżka Re: wróżka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 10:26
      Ja ci moge powrózyć. 100 PLN to kosztuje, kontakt na mejla: kontonet@konto.pl
      • Gość: A Re: wróżka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 12:13
        tnx
    • sith_df Re: wróżka 30.06.06, 12:27
      Na Suraskiej czasem chodza wrozki ;] 5 zl za wrozbe:) hehe;]
      888888888888888888888888888888888
      88888___88888888888888888___88888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____888888888888888_____8888
      8888_____88____888____88_____8888
      8888_____8______8______8_____8888
      8888_____8______8______8_____8888
      8888_____8______8______8_____8888
      8888_____8______8______8_____8888
      8888_____8____8888888888888888888
      8888_____8___88_____________88888
      8888_____8__88_______________8888
      8888______888_________________888
      8888________88_________________88
      8888__________88_______________88
      8888____________88_____________88
      8888_____________88___________888
      8888______________8___________888
      8888_______________8__________888
      8888_______________8_________8888
      88888_______________________88888
      888888_____________________888888
      888888888888888888888888888888888
    • Gość: tarot Re: wróżka IP: *.neto.pl 30.06.06, 13:33
      radzę zwrócić się włąśnie do cyganek.
      Przy okazji będzie z dreszczykiem.
      • Gość: A Re: wróżka IP: 83.18.10.* 30.06.06, 18:56
        hahaha z dreszczykiem...jak otworze portfel :):):)
    • sylwia888888 Re: wróżka 29.02.16, 17:44
      Mam Jasowidzącą i Wróżkę
      ESTERA

      PRZYJMUJE KOŁO aQUA PARKU we Wrocławiu
      trzeba dzwonić się umawiać
      znam ją już 8 lat wszystko się sprawdza

      tel 507 925 873

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka