Gość: aga IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 15:26 moze ktos z was wie jakie rosliny doniczkowe odstraszają zapachem muchówki i innne gryzące świństwa??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralston Re: nocne zmary 10.06.03, 15:31 Z doniczkowych to chyba Raid. Zabija owady...na śmierć! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: nocne zmary 10.06.03, 15:45 a ciekawy jestem jak ma zabijać, na życie.... Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koro Re: nocne zmary IP: *.edytor.net / *.szcz.gazeta.pl 11.06.03, 15:42 rzeczywiście jest taka roślinka doniczkowa o dość specyficznym zapachu. nazwę na pewno znają w egzolandzie przy sokolej. jeszcze w zeszłym roku to sprzedawali. pozdrów banderasa. Odpowiedz Link Zgłoś
ivan.lukov Re: nocne zmary 11.06.03, 16:11 postaw stracha na owady, na wroble dziala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka1 Re: nocne zmary IP: 212.33.74.* 11.06.03, 16:19 podobno nie lubia geranium i pomidorow ( nie chodzi o te czerwone kulki tylko o zapach lisci :) ) Odpowiedz Link Zgłoś